Ten post zacznę od tego, że nigdy nie lubiłam prasowania! A powodów tego stanu rzeczy można doszukiwać się z różnych źródeł. Od osobistej, perfekcyjnej Mamy, u której rytm dnia do tej pory wyznacza sygnalizator pralki, a co się z tym wiąże: kolejna porcja prania do wyprasowania, po znamienne ilości ubrań do potraktowania żelazkiem, które codziennie dostarczają Chłopaki. Mam w domu nawet takie pomieszczenie, które nazywa się pralnią i jest to jedyny pokój naszego domu, za którym nie przepada, bo wiązał się z przykrymi obowiązkami…

Mam jednak to szczęście, że jestem blogerką. W związku z czym, od czasu do czasu otrzymuję od firm różne, nowe produkty mające na celu ułatwienie mi tego przykrego obowiązku. W ciągu czterech lat, przetestowałam dokładnie 6 modeli urządzeń prasujących: większość z nich nie różniła się niczym od zwykłego żelazka (czasem  wręcz były gorsze od przeciętnego żelazka, którym na tamten czas dysponowałam na co dzień). Pozostałe modele były doskonałe ale tylko w wąskim zakresie jak: jeśli prasowanie w pionie to już nie koniecznie w sposób tradycyjny, lub jeśli dobry wyrzut pary to niestety potrzeba częstego odkamieniania, albo jeśli prasowały dobrze to równie dobrze przypalały tkaniny itd. Mówiąc krótko: modele nie spełniały moich oczekiwań, nie ułatwiały mi w żaden sposób życia, a tym samym nie nadawały się do rekomendacji.

Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o prawdziwym odkryciu!!! Wiem doskonale jak to jest z reklamami, ale wierzcie mi, że ten produkt naprawdę zmienia wszystko co jest związane z prasowaniem! Użytkowanie jego jest jak zabawa. A jednocześnie oszczędność czasu i energii. Mówiąc o produkcie, który realnie wpłynął na moje podejście do prasowania mam na myśli żelazko z generatorem pary PHILIPS PERFECT CARE ELITE

W filmie przedstawiłam Wam 5 funkcji, które szczególnie doceniłam w trakcie testów, zachęcam do oglądania:

  1.   LEKKOŚĆ PRASOWANIA

Żelazko jest wyposażone w taką stopę, która umożliwia, mówiąc wprost „ślizganie” po powierzchni tkanin. Stopa żelazka posiada ponadto maksymalną liczbę otworów, dzięki czemu wyprasujemy bez żadnego wysiłku zarówno pościel jak i jedwabną bluzkę. Otwory odpowiadają tym samym za ogromny wyrzut pary, dzieki któremu usuniemy nawet najbardziej uporczywe zagniecenia za jednym pociągnięciem. PHILIPS PERFECT CARE ELITE to sposób na szybkie i łatwe wyprasowanie sterty prania.

2.   PRASOWANIE W PIONIE

Jest to funkcja, której nie zapewni Ci zwykłe żelazko. A jednak jest na miarę złota. Szczególnie w domu gdzie znajdują się firanki, zasłony lub rolety. Wyobraź sobie sytuację: pierzesz firanki, wprost z pralki zawieszasz je na karniszu a potem bez najmniejszego wysiłku z pomocą stacji parowej usuwasz wszelkie zagniecenia.

Prasowanie w pionie to również świetne rozwiązanie w celu odświeżenia tkanin delikatnych, ubrań wizytowych lub płaszczy.

3.   BEZ KONIECZNOŚCI REGULACJI TEMPERATURY, BEZ RYZYKA PRZYPALENIA

Jest to niezaprzeczalnie jedna z największych zalet żelazka!!! Czy zauważyliście na filmie jak jednocześnie pracuję jeansy, delikatna koszulę i bawełnianą bluzkę?! Ubrań nie musisz już więcej sortować na odrębne grupy czy czekać aż żelazko ostygnie lub podwyższy swoją temperaturę! Bezpiecznie i łagodnie prasuję wszystko po kolei, jak mi wpadnie do ręki i to bez obawy przypalenia!

4.   AUTOMATYCZNY WYŁĄCZNIK ŻELAZKA

Nie potrafię po prostu tylko zająć się prasowaniem…w trakcie, najczęściej gotuję obiad lub odpisuję na maile. Do tego między czasie zazwyczaj dzwoni domofon albo telefon. Żelazko z generatorem pary PHILIPS PERFECT CARE ELITE wyposażony jest w specjalny czujnik, co sprawia że możesz zostawić włączone żelazko nawet na jedwabnej  bluzce czy pokrowcu deski a i tak niczego nie przypali. Jeżeli przerwa od prasowania trwa ponad 10 minut żelazko wyłączy się automatycznie, aby nie marnować prądu!

5.   CICHE I LEKKIE

Żelazko jest ekstremalnie lekkie! Co w przypadku takiej ilości funkcji jakie posiada, wydaje się wręcz nieprawdopodobne!  W trakcie prasowania możesz bez problemu rozmawiać przez telefon (robię to notorycznie) lub oglądać telewizję.

Dodatkowo możesz być pewna, że w trakcie prasowania nie ucierpi Twój kręgosłup, który w przypadku siły jaką należało użyć prasując zwykłym żelazkiem był bardzo nadwyrężony!

blogerka-dom

philips-ladyofthehouse

ladyofthehouse-blog-o-prowadzeniu-domu

blog-dom

dom-blog

test-zelazka

philips-ladyofthehouse-blog

jak-prowadzic-dom

najlpszay-blog-o-domu

najlepsze-zelazko

blog-ladyofthehouse-malgorzata-kowalewska-kawuza

 

KONKURS!!!!

Muszę Wam powiedzieć, że od kiedy posiadam żelazko w domu. Namówiłam do jego zakupu zarówno moją mamę, jak i dwie koleżanki! Każda z nich jest równie zachwycona jak ja!!!

Ten model może być także Twój!!! Wejdź na stronę: PHILIPS PERFECT CARE ELITE <tutaj> Sprawdź pozostałe funkcje, które kryje w sobie żelazko z generatorem pary i odpowiedz na pytanie:

W JAKI SPOSÓB PHILIPS PERFECT CARE ELITE MÓGŁBY UŁATWIĆ MI CODZIENNE OBOWIĄZKI?

na Wasze odpowiedzi w komentarzach, czekam do końca tego roku!

laureata wytypuję dokładnie 31.12.2016 o północy w tym wpisie.

Ktoś z Was będzie miał okazję bardzo miło przywitać nowy 2017 rok!!!!!

TRZYMAM KCIUKI!!!

WYNIKI:

Ufff!!! Sama nie wiem jakim cudem udało mi się przebrnąć przez Wasze wszystkie wiadomości prywatne, komentarze i komentarze do komentarzy! Łącznie ponad 400 wiadomości!!! Z konkursu wywiązało się zamieszanie, którego nie przewidziałam. Pojawiło się wiele informacji dotyczących plagiatu i kont zakładanych przez jedną osobę jedynie z chęci udziału w konkursie.

Tym samym wszystkie komentarze na początku prześledziłam pod kątem merytorycznym a potem sprawdzałam wiarygodność autora.

Nagroda według mnie jest nie tylko wartościowa ale również realnie wpływającą na jakość życia. Zależało mi aby otrzymała ją osoba, która naprawdę jej potrzebuje. Wierzę, że w tym przypadku tak właśnie się stanie!

Nagrodę otrzymuje Anna Maria za komentarz: 

„Lady!
To żelazko ułatwiłoby życie moje i całej naszej sześcio-osobowej rodziny. Podobnie jak w przypadku twojej Mamy, moja również spędza godziny na prasowaniu. Każdy z nas żyje trochę własnym życiem – studia, praca, szkoła itp. Za to całym życiem naszej Mamy jesteśmy my. A Ona każdego dnia dba o naszą codzienność, która dzięki jej poświęceniu jest znacznie łatwiejsza. Nie mówimy jej o tym często ale to prawdziwa czarodziejka, dobra dusza i wspaniała kobieta. Jeśli pytasz jak Żelazko ułatwiłoby nam życie? Byłoby wybawieniem dla kręgosłupa mojej Mamy ale przede wszystkim sprawiłoby jej wiele radości i sprawiło, że za każdym razem stojąc przy prasowalnicy, spędzałaby czas nie tylko lżej ale równiez radośniej, że my także daliśmy jej coś od siebie.

Oglądałam Twój filmik. Jesteś niesamowita;)”

 

***Anno Mario gratuluję! Warunkiem otrzymania nagrody jest odpisanie na moją wiadomość mailową lub opcjonalnie napisanie wiadomości na FB do jutra tj. 03.01 do północy.