WSPÓŁPRACA

Na samym wstępie ustalmy trzy proste zasady:

1. Proszę nie mów do mnie per „pani”. Mam na imię Małgosia i bardzo lubię, gdy właśnie tak się do mnie zwraca. Jeżeli wolisz zachować dystans, może być bardziej oficjalnie np. Małgorzata.

2. Wiedz, że kocham to miejsce! Dopieszczam je w każdym calu i ciężko pracuję na efekt, który możesz zobaczyć finalnie. Reklamuję produkty, które mnie samą przekonały i które z czystym sumieniem mogę zarekomendować Czytelnikom.

3. Zaufaj mi. Nie jestem blogerem z przypadku. Kreatywność to moje drugie imię.
blog-ciekawa-kampania
najpopularniejszy-blog-dom-diy-lifestyle-kulinaria
wspolpraca-blog-ladyofthehouse

najpopularniejszy-blog-lifestylowy

LadyoftheHouse i SOCIAL MEDIA:

TEMATYKA BLOGA:
WNĘTRZA & DIY. Uwielbiam upiększać przestrzeń wokół siebie. Uważam, że każda pora roku wymaga od nas innej oprawy a sam wystrój domu posiada ogromny wpływ na jakość życia jego mieszkańców! Kocham wnętrza z energią, meble z duszą i dekoracje szczególnie te wykonane własnoręcznie. Zapraszam do kategorii wnętrzarskiej. Odnajdziesz tutaj zarówno projekty DIY, jak i sposoby na szybkie i spektakularne metamorfozy wnętrz (często opatrzone realizacją video, dzięki czemu możesz bliżej poznać technikę).
→ Zobacz jak tworzę: KLIK
→ Zobacz jak przeprowadzam metamorfozy: KLIK

KUCHNIA. Kulinaria to kolejna z moich pasji, wiąże z nią całą filozofię. W moim domu życie toczy się wokół jedzenia. Mam poczucie, że gotując przekazuję miłość swojej Rodzinie. Na blogu staram się uświadamiać Czytelników jak istotnym elementem naszego życia jest gotowanie. Tym samym przekazuję stale swoje sprawdzone przepisy.
→ Zobacz jak piekę: KLIK
→ Zobacz jak gotuję: KLIK
→ Zobacz czym jest dla mnie kuchnia: KLIK

LIFESTYLE. Pokazuję życie Kobiety 30+ spełnionej, ambitnej przy czym przedstawiającej jak świetnie jest być mamą i żoną. Na blogu namawiam kobiety do aktywności, podążania za swoimi pasjami i marzeniami Mój styl życia? To moje pasje, podróże, codzienność, dom i Rodzina.
→ Zobacz jaka jest Kobieta Sukcesu: KLIK
→ Zobacz jak wyglądają moje przygotowania do świąt: KLIK
→ Zobacz jak podróżuję: KLIK

DZIECI. Jestem mamą dwójki Chłopców (8 i 6). Wciąż zgłębiam wiedzę związaną z wychowaniem Dzieci. Nasz czas spędzamy wyjątkowo twórczo i aktywnie. Na blogu przedstawiamy sposoby na kreatywne rodzicielstwo.
→ Zobacz jak mieszkamy: KLIK
→ Zobacz jak się uczymy: KLIK
→ Zobacz jak się bawimy: KLIK

DOM. To mój mały mikrokosmos. Tutaj kocham przebywać, śmiać się i odpoczywać. Na blogu poznasz moje patenty na codzienność oraz dowiesz się – jak się o niego troszczyć!
→ Zobacz jak testuję: KLIK i KLIK i jeszcze KLIK

ZDROWIE&URODA. Jestem Kobietą i o siebie dbam;) Wiem jednak jak mało mamy czasu na co dzień dla siebie dlatego staram się zarażać swoje Czytelniczki „szybkimi sposobami na…”. Wciąż śledzę najnowsze trendy ale nie ufam ślepo modzie.
→ Zobacz jak się maluję: KLIK
→ Zobacz co doradzam: KLIK
→ Zobacz co stosuję: KLIK

LadyoftheHouse to styl. Jedyny w swoim rodzaju.

DAJ SIĘ ZAINSPIROWAĆ!
→ Zobacz podsumowanie 5 lat blogowania (zachęcam do oglądania video): KLIK

NAPISZ:
ladyofthehouse.pl@gmail.com