o mnie…

CHODŹ, OPOWIEM CI O SOBIE…

Nazywam się Małgorzata Kowalewska-Kawuza, choć pewnie większość z Was kojarzy mnie z moich mediów społecznościowych jako: LadyoftheHouse. Jestem “dinozaurem” polskiego internetu i od 2010 roku prowadzę blog, na którym dzielę się z Wami patentami na dom. To ja jestem jedną z tych pierwszych osób, tworzących w internecie i zauważonych w sieci. Dwa lata z rzędu zostałam wyłoniona przez Onet do trójki finałowej najbardziej inspirujących blogów w Polsce, a od tego czasu łącznie moje media, na które składają się: blog, kanał YT, fb, grupy fb, Ig – miesięcznie śledzi średnio 800 tys użytkowników.

Z zawodu jestem filolożką i dekoratorką wnętrz. Oprócz bloga i mediów społecznościowych: LadyoftheHouse, prowadzę także swoją markę wnętrzarską, sklep z meblami&dodatkami do wnętrz oraz biuro projektowe: FortheHouse

We wrześniu 2023 wydałam swoją pierwszą książkę: “Dom. Jak na nowo stworzyć, pielęgnować i pokochać swój dom”

Lubię dobre, jakościowe jedzenie, szukam autentycznych wrażeń i uważam, że nie jesteśmy na świecie za karę. Bliska jest mi idea celebrowania życia, szacunku dla dobrych produktów i drugiego człowieka. Uważam, że dom jest naszym “początkiem” wszystkich innych aspektów życia. Swoją książkę rozpoczynam słowami:

Wierzę, że to, jak mieszkamy, ma ogromny wpływ na jakość całego naszego życia.
Wierzę, że jeśli chcemy zmienić, ulepszyć albo „podbić” ten świat, powinniśmy zacząć od pracy nad sobą i swoim otoczeniem.
Wierzę, że dom jest energią, która może nas przygnębiać albo stanowić źródło niekończącej się inspiracji, otuchy i wsparcia.
Wierzę, że każdy, bez względu na to, na jakim etapie życia się teraz znajduje, jest w stanie stworzyć dobry, zorganizowany, życzliwy i szczęśliwy dom.

Od kilku lat blog LadyoftheHouse jest najpopularniejszym w Polsce blogiem opowiadającym o domu. Jest również miejscem, w którym udało mi się zgromadzić wspaniałą społeczność ludzi o otwartych umysłach, głodnych życia i dobrych wrażeń.

 

Relacje w moich mediach dzielę na nasze 3 miejsca na ziemi:

  • Siedlisko LadyoftheHouse
  • LadyLakeHouse
  • i nasz dom codzienny

Poprzez media LadyoftheHouse, znajdziecie takie tematy jak:

  • metamorfozy i spektakularne remonty wnętrz
  • przepisy kulinarne
  • rekomendacje urządzeń AGD
  • organizację domu

Jeśli jesteś tu po raz pierwszy, to mam nadzieję że zostaniesz na dłużej;)

 

Z miłością

Małgorzata Kowalewska-Kawuza LadyoftheHouse

kawuza-blog