O MNIE

Nazywam się Małgorzata Kowalewska-Kawuza a mój blog LadyoftheHouse nie bez przyczyny został okrzyknięty najbardziej kreatywnym miejscem w sieci!

Znajdziesz tutaj kilkaset sposób na ułatwienie swojego życia, jak:

WNĘTRZA & DIY. Uwielbiam upiększać przestrzeń wokół siebie. Uważam, że każda pora roku wymaga od nas innej oprawy a sam wystrój domu posiada ogromny wpływ na jakość życia jego mieszkańców! Kocham wnętrza z energią, meble z duszą i dekoracje szczególnie te wykonane własnoręcznie. Zapraszam do kategorii wnętrzarskiej. Odnajdziesz tutaj zarówno projekty DIY, jak i sposoby na szybkie i spektakularne metamorfozy wnętrz (często opatrzone realizacją video, dzięki czemu możesz bliżej poznać technikę).

KUCHNIA. Kulinaria to kolejna z moich pasji, wiąże z nią całą filozofię. W moim domu życie toczy się wokół jedzenia. Mam poczucie, że gotując przekazuję miłość swojej Rodzinie. Na blogu staram się uświadamiać Czytelników jak istotnym elementem naszego życia jest gotowanie. Tym samym przekazuję stale swoje sprawdzone przepisy.

LIFESTYLE. Pokazuję życie Kobiety 30+ spełnionej, ambitnej przy czym przedstawiającej jak świetnie jest być mamą i żoną. Na blogu namawiam kobiety do aktywności, podążania za swoimi pasjami i korzystania z życia!

RODZICIELSTWO. Jestem mamą dwójki Chłopców (7 i 4). Wciąż zgłębiam wiedzę związaną z wychowaniem Dzieci. Nasz czas spędzamy wyjątkowo twórczo i aktywnie. Na blogu przedstawiamy sposoby na kreatywne rodzicielstwo.

ZDROWIE&URODA. Jestem Kobietą i o siebie dbam;) Wiem jednak jak mało mamy czasu na co dzień dla siebie dlatego staram się zarażać swoje Czytelniczki „szybkimi sposobami na…”. Wciąż śledzę najnowsze trendy ale nie ufam ślepo modzie.

LadyoftheHouse to styl. Jedyny w swoim rodzaju. Daj się zainspirować!

blog DIY, lifestyle, wnętrzablog DIY, lifestyle, wnętrzablog DIY, lifestyle, wnętrza