WSPÓŁPRACA

lady-of-the-house-wspolpracaNa samym wstępie ustalmy trzy proste zasady:

1. Proszę nie mów do mnie per „pani”. Mam na imię Małgosia i bardzo lubię, gdy właśnie tak się do mnie zwraca. Jeżeli wolisz zachować dystans, może być bardziej oficjalnie np. Małgorzata.

2. Wiedz, że kocham to miejsce! Dopieszczam je w każdym calu i ciężko pracuję na efekt, który możesz zobaczyć finalnie. Reklamuję produkty, które mnie samą przekonały i które z czystym sumieniem mogę zarekomendować Czytelnikom.

3. Zaufaj mi. Nie jestem blogerem z przypadku. Kreatywność to moje drugie imię.

ODBIORCY BLOGA LadyoftheHouse:

Moimi odbiorcami są Ludzie wyjątkowi, ceniący sobie estetykę, dobry styl i wyczucie smaku. Szukający inspiracji, „sposobów na…”,przejrzystych instrukcji oraz przepisów. W 85% ogółu stanowią Kobiety, w tym najliczniejszą grupę wiekową stanowi przedział 25-37  lat.

FORMY REKLAMY:

  • filmy
  • recenzje
  • testy
  • patronat
  • wpisy sponsorowane
  • eventy
  • konkursy

TEMATYKA BLOGA:

Piszę o tym, na czym znam się najlepiej:

– Uwielbiam upiększać przestrzeń wokół siebie. Uważam, że każda pora roku wymaga od nas innej oprawy a sam wystrój domu posiada ogromny wpływ na jakość życia jego mieszkańców! Kocham wnętrza z energią, meble z duszą i dekoracje szczególnie te wykonane własnoręcznie.

– Kuchnia to kolejna z moich pasji, wiąże z nią całą filozofię. W moim domu życie toczy się wokół jedzenia. Mam poczucie, że gotując przekazuję miłość swojej Rodzinie. Na blogu staram się uświadamiać Czytelników jak istotnym elementem naszego życia jest gotowanie. Tym samym przekazuję stale swoje sprawdzone przepisy.

– Jestem mamą dwójki Chłopców (7 i 4). Wciąż zgłębiam wiedzę związaną z wychowaniem Dzieci. Nasz czas spędzamy wyjątkowo twórczo i aktywnie. Na blogu przedstawiamy sposoby na kreatywne rodzicielstwo.

– Jestem Kobietą i o siebie dbam;) Wiem jednak jak mało mamy czasu na co dzień dla siebie dlatego staram się zarażać swoje Czytelniczki „szybkimi sposobami na…”. Wciąż śledzę najnowsze trendy ale nie ufam ślepo modzie.

LadyoftheHouse to styl. Jedyny w swoim rodzaju. Daj się zainspirować!

ZOBACZ CO ZROBILIŚMY W MINIONYM ROKU:

http://www.ladyofthehouse.pl/podsumowanie-roku-2016-w-liczbach/

LadyoftheHouse i SOCIAL MEDIA:

NAPISZ:

ladyofthehouse.pl@gmail.com 

 

 

Najnowszy projekt realizuję aktualnie z: