Ostatnio mieliśmy okazję gościć u siebie dziennikarkę TVN Katarzynę Jaroszyńską, która w programie DDTVN opowiadała o świątecznym klimacie, który  już od progu – panuje w naszym domu!

I choć zostałam przedstawiona jako nowa “perfekcyjna pani” to wierzcie mi, że oprócz perfekcyjnie wystrojonego domu dekoracjami świątecznymi, nasze święta z perfekcją nie będą miały nic wspólnego…Świąteczna historia pisze się od lat: rozlany garnek z barszczem, spóźnieni Goście, spóźniony Mikołaj, Mikołaj któremu ku przerażeniu Dzieci spadają spodnie, a nawet… brak Mikołaja. Wszystko co wydarzyło się spontanicznie, poszło nie do końca zgodnie z planem, zapisuje się w naszej kronice i tworzy magiczne obrazki, od których zawsze robi się ciepło na sercu.

Szczytem moich marzeń było stworzenie Domu, który już zawsze będzie kojarzył się Dzieciom ze szczęściem, ciepłem, zapachem oraz miłością rodzinną. Święta to  idealny czas na dodatkowy klimat sprzyjający pięknym wspomnieniom…dlatego dołożyliśmy wszelkich starań aby wystrój odpowiadał przede wszystkim upodobaniom najmłodszych domowników.

Zachęcam do oglądania programu, to pierwsza taka wędrówka po naszym całym domku:

Blogerka LadyoftheHouse w DDTVN – tutaj możecie obejrzeć odcinek.

rf1_9184rf1_9290

rf1_9127

rf1_9010

rf1_8881

rf1_8885

rf1_8904

rf1_8985

rf1_8893

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

niezmiernie i zawsze życzę Wam DOBRZE, 

bo to bardzo dobrze, gdy sobie Ludzie dobrze życzą!

 

 

*Zdjęcia zostały wykonane w ramach artykułu dla “Fashion Time”/fot.Piotr Ratuszyński