“Kochani mam gęsią skórkę” – tak zaczynam video przedstawiające HOME TOUR po siedliskowym domu. W końcu po roku starań, ciężkiej pracy, braku wolnych weekendów i wakacji – chciałabym Was zaprosić do w pełni wyremontowanego domu w Siedlisku LadyoftheHouse! 

Oto remont ponad 120-letniej, niegdyś chałupy a dzisiaj przytulnej oazy – uważam za skończony! W tym materiale z ogromną dumą i radością w sercu oprowadzę Was po całym domu, tak abyśmy raz jeszcze mogli sobie przypomnieć jak wiele zostało tu zmienione. Zanim to jednak nastąpi chciałabym powiedzieć, że remont Siedliskowego domu był moim marzeniem od bardzo długiego czasu. Od zawsze widziałam w tym miejscu ogromny potencjał. Siedliskowego klimatu nie da się opisać słowami. Dla mnie jest to miejsce absolutnie magiczne, bajkowe i niepowtarzalne. Otoczone hektarami lasów, siedliskowych zwierząt i leśnych gości. Wspaniały był także sam proces zmiany naszej warmińskiej chaty. Poczucie, że ma się wpływ na jej kształt. Remont pochłonął sporo czasu i jeszcze więcej funduszy ale w zamian dał coś znacznie większego: ogrom satysfakcji, szczęścia i co tu dużo mówić otwarcia na nowe perspektywy…bo w ciągu tego roku ja również zrozumiałam, którą drogą chcę podążać i jakie jest moje przeznaczenie!

Koniec remontu siedliskowego domu absolutnie nie oznacza końca cyklu z Siedliska LadyoftheHouse. Tutaj prace zdają się nie mieć końca. Stworzyłam to miejsce również po to, aby inspirować Was Warmią i sielskością. Całe Siedlisko LadyoftheHouse tworzy tak zwana zagroda frankońska, składa się z czterech zabudowań ustawionych wokół dziedzińca w czworobok. Były to niegdyś wozownia, stodoła, obora i dwa domy. Dziś ten układ nie uległ zmianom, ale siedlisko przystosowało go do swoich potrzeb. Obecnie tworzą je takie budynki jak: stadnina koni, parkur, ujeżdżalnia, zarybiony staw, nasza mini farma oraz sad, czyli wszystko to czego jeszcze nie widzieliście a co warte jest czekania! Niebawem dla przykładu ruszamy z budową werandy. Mówiąc krótko: ta wspaniała warmińska przygoda dopiero się zaczyna!

Wiele jest historii o tym jak ludzie rzucają wszystko i przenoszą się na wieś. Być może ten cykl i w kimś z Was obudzi takie marzenie…

ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA mojego HOME TOUR po Siedlisku LadyoftheHouse:

Publikacje remontów Siedliska LadyoftheHouse zanotowały milionowe wejścia w poszczególne artykuły. Żaden inny cykl nie cieszył się jak dotąd tak dużą popularnością! O siedlisku pisały największe magazyny wnętrzarskie jak Elle Decor, Dobrze Mieszkaj, czy główna strona Onet i wiele innych. Wielokrotnie padały pytania o poszczególne materiały wykorzystane w remontach. Sam cykl zresztą stał się dla Was dużą inspiracją w metamorfozach Waszych wnętrz. Otrzymywałam od Was niejednokrotnie realizacje kopij-wklej! Co było i jest dla mnie ogromną satysfakcją! Zgłosiło się nawet do mnie małżeństwo, które pod wpływem publikacji z siedliska, poprosiło mnie o zaprojektowanie i wyremontowanie ich domu (który jest w podobnym stanie jak siedliskowa chatka przed remontem). Tych pięknych historii inspirowanych Siedliskiem LadyoftheHouse – zebrało się na pęczki ale właśnie po to, publikuję dla Was każdego dnia!!! Jestem pod dużym wrażeniem efektu, który udało się uzyskać dzięki farbom MAGNAT! Mogę śmiało przyznać, że to farby w największej mierze odpowiadają za spektakularne matamorfozy każdego wnętrza. Trwałe, dobrze kryjące, odporne na ścieranie, poradziły sobie z 120-letnimi ścianami. Ścianami, które na dodatek niejednokrotnie były pokryte wilgocią spowodowaną przeciekającym dachem. W swoich video-remontach każdorazowo polegałam na opinii Anny Szymaszek specjalistki ds. PR FFiL Śnieżka SA, która doradzała mi, która farba sprawdzi się najlepiej w poszczególnym wnętrzu. Powstał z tego solidny poradnik i duża dawka wiedzy. Zresztą zobaczcie sami:

REMONT KUCHNI <kliknij>

REMONT ŁAZIENKI <kliknij>

REMONT SALONU <kliknij>

farby-magnat

REMONT JADALNI <kliknij>

REMONT TOALETY <kliknij>

remont-lazienki

REMONT SYPIALNI <kliknij>

REMONT DOMOWEGO BIURA <kliknij>

Mimo ogromu pracy i drobnych momentów zmęczenia,

każda chwila tutaj jest dla mnie dobrym czasem.

Było warto!