Nigdy w życiu przez tyle czasu nie utrzymałam w tajemnicy żadnej wiadomości! Przysięgam! Trzymanie przez tak długo “języka za zębami” nigdy też dla mnie – nie było tak trudne jak w tym przypadku! Ale udało się! Bo o tym, czym żyłam i zajmowałam się przez ostatnie 1,5 roku wiedziała jedynie garstka osób…A teraz chciałabym abyście dowiedzieli się jako pierwsi: OTWIERAM SWÓJ SKLEP!!!!

Otwieram swój Sklep z meblami i dekoracjami do wnętrz!!! I tym samym spełniam jedno z moich największych marzeń!!! Sklep będzie miał nazwę: FortheHouse (czyli “dla domu”). Jak nietrudno się domyślić, człon nazwy pochodzi od samej “matki”, czyli: LadyoftheHouse. Sklep będzie miejscem o którym sama marzyłam urządzając swoje nieruchomości, a także pomagając przy projektach wnętrzarskich przyjaciół i czytelników bloga. W założeniu miał powstać wyłącznie sklep internetowy ale już wiem, że niebawem przywitam Was także w sklepie stacjonarnym! Ale to nie wszystko! FortheHouse będą tworzyli również projektanci i dekoratorzy wnętrz, którzy na co dzień będą pomagali Wam w urządzaniu Waszych przestrzeni!!! Jest to ogromne przedsięwzięcie i praca wielu mocno zaangażowanych w to Ludzi! Aktualnie jesteśmy na etapie zatowarowania magazynów, gdyż asortyment płynie do nas głównie z USA, jedzie z Holandii i Francji. A wielkie otwarcie sklepu internetowego odbędzie się już w najbliższy piątek: 15-10-2021!!!!

Skąd pomysł na sklep FortheHouse?

Sklep ForTheHouse powstał z ogromnej miłości do pięknych wnętrz i wielkiej pasji do ich urządzania. O tym jak kocham projektować, urządzać i zmieniać wnętrza – Wy sami wiecie najlepiej! Sam pomysł powstał dawno temu ale zaczęłam go realizować dopiero jednocześnie w trakcie remontu Siedliska LadyoftheHouse i urządzając nasz dom nad jeziorem: LadyLakeHouse. Brakowało mi wówczas dosłownie wszystkiego! Od foteli, po biurko czy kredens. Siedzę w tej branży od lat i ze smutkiem obserwowałam również monotonię wciąż tych samych kolekcji….A przecież jest tyle niepowtarzalnych mebli, czy dekoracji, które potrafią totalnie odmienić nasze wnętrza!

Po 10 latach tworzenia w sieci, postanowiłam sama zbudować sklep bazujący na moich ulubionych producentach, markach i firmach. Wszystko po to, aby pomóc również moim Odbiorcom sprawić żeby Ich domy stały się piękniejszym, przytulniejszym i funkcjonalnym miejscem, do którego zawsze z przyjemnością będą wracać! W ForTheHouse znajdziecie wszystko to co, pozwoli Wam urządzić dom od zera, przearanżować wnętrza już istniejące, a także przeprowadzić małą metamorfozę poprzez tematyczne dodatki i dekoracje inspirowane porami roku.

Dla mnie domy powinny wibrować pozytywną energią i wspierać nasze relacje z bliskimi. Ta idea przyświecała mi, gdy miesiącami szukałam produktów do Concept Store FortheHouse. Zadbałam o współpracę z najlepszymi producentami, którzy są w stanie zagwarantować najwyższą jakość materiałów i tkanin, czy idealne dopasowanie kolorów i wzorów. Produkty dobieram zgodnie z estetyką ForTheHouse: wszystko po to, aby zainspirować Was do znalezienia szczęścia w swoich czterech kątach.

Jednym z najczęściej powtarzanych zdań na moim blogu jest stwierdzenie:

To jak mieszkamy ma ogromny wpływ na jakość naszego życia”

…tym razem z dumą obwieszczam także: Mam nadzieję, że ForTheHouse dołoży swoją “cegiełkę” w budowę Twojej wyjątkowej przestrzeni! 

WIELKIE OTWARCIE SKLEPU FORTHEHOUSE

JUŻ 15-10-2021!!!!

do zobaczenia na:

www.Forthehouse.pl