Przestronna kuchnia, grupa znanych sobie Kobiet i chęć zdobycia nowego doświadczenia to przepis na OWOCNY I UDANY SOBOTNI WIECZÓR…

Okazuje się, że gotowanie w towarzystwie płci żeńskiej wcale nie musi oznaczać popisów z zakresu umiejętności kulinarnych. Wręcz przeciwnie, może przerodzić się w dobrą zabawę i świetne doświadczenie. O czym przekonałam się minionej nocy kiedy to wraz z czterema przyjaciółkami postanowiłyśmy wypróbować nową pomoc kuchenną zakupioną przez Monikę (panterka).

Spotkałyśmy się tuż po 19 i spędziłyśmy blisko sześć godzin w kuchni, która stała się centralnym punktem wieczoru. To był prawdziwy maraton kulinarny! Monika przygotowała się do spotkania niezwykle dokładnie….każda z nas otrzymała danie do wykonania wraz z instrukcją i niezbędnymi składnikami. Powierzone nam zadania wywoływały mieszane uczucia od zachwytu po zaskoczenie….

 

wieczory kulinarne

 

Wszelkie obawy rozchwiał nasz kuchenny pomocnik, dzięki któremu na własne oczy zobaczyłyśmy jak przyszykowanie lodów, zupy, świeżych bułek czy gotowanego mięsa na parze może stać się banalnie proste i szybkie.

 

wieczór kulinarny

 

wieczór kulinarny

wieczór kulinarny

wieczór kulinarny

Przez cały dzisiejszy dzień rozmyślam o mocy gotowaniu z przyjaciółmi. Oprócz tego że wymieniłyśmy między sobą szereg doświadczeń, poznałyśmy się od strony dotąd nam nieznanej to dodatkowo taki kulinarny wieczór stwarza niepowtarzalną okazję do integracji. Z pewnością powtórzymy to spotkanie – jest to świetna alternatywa dla spędzania weekendowych wieczorów.

wieczór kulinarny

Gdyby ponadto ten multi – funkcyjny robot spalał za nas zdobyte kalorie życie byłoby bajką;)