Obiecywałam i obiecywałam i słowa dotrzymałam! Dom “Warmia Family House” jest odtąd do Waszej dyspozycji. Wiem, że trochę to trwało ale znowu potwierdziła się zasada: rzeczy niemożliwe robię od ręki, a na cuda trzeba jednak troszkę poczekać… 

Rzuć wszystko i przyjedź na Warmię!

Historię “Warmia Family House”, czyli naszego domu nad jeziorem, położonego w malowniczej miejscowości: Dorotowo już znacie. Na przełomie minionego roku przedstawiałam moje pierwsze zmagania remontowe tej wyjątkowej nieruchomości. Kolejne odcinki ukażą się lada-moment i będziecie je mogli obejrzeć w trakcie odpoczynku na Warmii, gdyż oto wraz z I maja przekazuję ten dom na wyłączność do Waszej dyspozycji! Dlaczego warto tu przyjechać? Bo dom jak i same Dorotowo to kwintesencja tego, co w Warmii najpiękniejsze. Miejscowość położona jest nad jeziorem Wulpińskim (jednym z najczystszych i nielicznych jezior, objętych strefą ciszy). Dorotowo otaczają lasy, a w nich liczne ścieżki rowerowe. W Dorotowie znajduje się przepiękna plaża wraz z nowo wybudowanym pomostem, boiskiem do piłki plażowej i placem zabaw dla dzieci. Ponadto nieopodal znajduje się popularne pole golfowe: “Mazury Golf & Country Club” i liczne restauracje, w tym restauracja, która znalazła się w setce najlepszych miejsc kulinarnych w Polsce w 2023: “Przystanek Zatoka” oraz kolejny kultowy kulinarny punkt: restauracja “Między deskami”. Najlepsze w Dorotowie jest jednak to, że po drugiej stronie brzegu jeziora Wulpińskiego, będę mogła Wam pomachać z okna, bo właśnie z pobliskiej miejscowości jaką jest Siła relacjonuję dla Was z LadyLakeHouse. Dorotowo słynie ze stadnin koni oraz licznych zwierząt leśnych, które lubią zajrzeć do ogrodów mieszkańców. Możecie tu łowić ryby, uprawiać sporty wodne, jeździć na rowerach, kosztować regionalnych przysmaków i przede wszystkim odkrywać Warmię z całym jej dobrodziejstwem. Jest tutaj magia, którą się zaraziłam, ale też zarażają się nią nasi goście.

Co oferuje dom “Warmia Family House”?

Przede wszystkim niemalże 300 metrów kwadratowych na wyłączność! A w nich:

  • 2 salony z kozą, grami planszowymi, telewizorami, PS4, kolekcją filmów i dostępem do platform streamingowych
  • 3 oddzielne, wygodne sypialnie z pachnącą pościelą
  • 2 łazienki
  • w pełni wyposażona kuchnia oraz jadalnia
  • dom “Warmia Family House” został wyposażony także w bilard, piłkarzyki, ping-ponga oraz tarcze do Darta
  • garaż
  • 2 balkony i taras
  • mały poczęstunek dla gości

Gdybyście chcieli jednak więcej czasu spędzić w ogrodzie. Polecam:

  • pieczenie kiełbasek lub jabłek w przygotowanym palenisku
  • lub relaksujący pobyt w saunie z koloroterapią

Mieszkańcy Warmii często żartują, że “mieszkają na wakacjach”. Wiele w tym prawdy, w końcu są takie miejscowości jak Dorotowo, które oferują wszystko czego szukamy w odpoczynku.
Jestem przekonana, że dom “Warmia Family House”, który wyremontowałam z myślą o Was, stanie się źródłem pięknych wspomnień z tegorocznych wakacji.
Z miłością LadyoftheHouse

ZAREZERWUJ POBYT W “WARMIA FAMILY HOUSE”

 

LUB