Każdy kto choć raz stanął przed karkołomnym zadaniem – wyboru prezentu dla brata, kolegi z pracy, wujka czy taty…wie z czym to się wiąże. Godziny szukania inspiracji w sieci, zbieranie pomysłów wśród znajomych a na koniec przegląd ofert sklepów…

Czy można prościej? Oczywiście! Poniżej przedstawiam pomysł na prezent, który wykonacie własnoręcznie.Prezent na Dzień Taty zrobiony własnoręcznie – to zupełnie inny poziom podarunku. Prezent na Dzień Ojca od dziecka wykonany jego drobnymi rączkami zawsze sprawia wiele przyjemności obdarowanemu i stanowi pamiątkę na lata.

Czy pamiętacie plakat 3d, który wykonali moi Chłopcy z okazji Dnia Edukacji Narodowej dla swoich nauczycieli? Idąc za ciosem i mając na uwadze jakie wrażenie zrobił wówczas na obdarowywanych ten prosty i zarazem efektowny prezent – wymyśliłam pomysł na RAMKĘ UZNANIOWĄ dla Taty. Zobaczcie jakie to proste:

Do wykonania RAMKI UZNANIOWEJ 3D potrzebne są:

  • ramka 3d (ramka, która pomiędzy ścianą a szybą ma co najmniej 3 cm.)
  • pistolet z klejem na gorąco
  • ludziki z superbohaterami
  • pisaki
  • biała kartka

Sposób wykonania ramki 3d:

Podziel obraz na 4 równe części. Następnie zastanów się co chcesz przekazać odbiorcy. Na swojej napisałam: Tato – jesteś: “Niesamowity jak Spiderman”, “Silny jak Superman”, “Niezłomny jak Kapitan Ameryka”, “Odważny jak Batman”. Na koniec przyklej literki oraz superbohaterów. Włóż teraz wszystko do ramki i gotowe!

Własnoręcznie wykonane prezenty – to cudowny sposób wyrażania emocji.

Zachęcam do podobnych starań!