Czy pamiętacie jak pod koniec kwietnia, prezentowałam mojego faworyta wśród odkurzaczy pionowych/bezprzewodowych z dostępnych aktualnie na rynku? Jest nim dogłębnie sprawdzony i przetestowany odkurzacz Tefal Air Force 360 Flex. Jeśli jakimś cudem – przegapiliście ten materiał, to koniecznie musicie nadrobić zaległości, bo ten odkurzacz łamie absolutnie wszystkie zasady odkurzania.

Cały materiał dotyczący odkurzacza Tefal Air Force 360 Flex znajduje się <TUTAJ>. Osobiście najbardziej cenię ten model odkurzacza przede wszystkim za takie właściwości  jak:

  • mobilność – bardzo łatwo się nim steruje. Odkurzacze pionowe cechują się dosyć odczuwalną “sztywnością” sprzętu, tymczasem odkurzaczem bezprzewodowym Tefal Air Force 360 Flex steruje się naprawdę lekko i zwinnie. Wszystko dzięki technologi flex oraz szczotce wyposażonej w dodatkowe kółka .
  • elastyczność – odkurzacz potrafi zginać się na przykład podczas odkurzania trudno dostępnych miejsc. Znacie mnie i wystrój mojego domu – uwielbiam natłok mebli i bibelotów…sprzątanie takiej przestrzeni jest również bardziej wymagające. Brak konieczności schylania się za każdym razem w trakcie odkurzania przestrzeni trudno dostępnej stanowi fenomenalne rozwiązanie.
  • wydajność – w przypadku odkurzaczy bezprzewodowych 99% urządzeń cechuje bardzo słaba wydajność. Tefal Air Force 360 Flex nie wiem w jaki sposób, ale poradził sobie z tym problemem fenomenalnie! Z pomocy odkurzacza korzystam niemalże każdego dnia, szczególnie do miejscowych zabrudzeń. Jeśli jednak potrzebuję odkurzyć nim cały dom – Tefal Air Force flex nie potrzebuje dodatkowego doładowania. Spokojnie radzi sobie z naszym metrażem (170 metrów kwadratowych).
  • uniwersalność – w dobie zalewających nas sprzętów, uniwersalność użycia 1 sprzętu jest  dla mnie na wagę złota. Tefal Air Force 360 Flex doskonale radzi sobie z odkurzaniem zarówno podłóg, jak i dywanów ale także sufitów (po zdjęciu elektroszczotki) i mniejszych powierzchni w postaci odkurzacza ręcznego (po zdjęciu rury). A dzięki opatentowanej szczotce EASY-BRUSH, możemy w każdej chwili przenieść nasze odkurzanie np. do samochodu lub na parapet.

Tefal Air Force 360 Flex z nową głowicą AQUA

Używam Tefal Air Force Flex niemalże codziennie, przetestowałam go na wszystkie strony, szybko podbił moje serce, więc postanowiłam polecić go również Wam, tymczasem marka Tefal wprowadza na rynek nakładkę AQUA 2w1 , która jednocześnie odkurza i mopuje powierzchnię…Zobaczcie sami:

Można by zakładać, że poprzez nową nakładkę, mój zachwyt nad odkurzaczem pryśnie . Wielokrotnie zaznaczałam na blogu, że wielofunkcyjność jest jak najbardziej pożądana, ale już sprzęt “od wszystkiego-jest po prostu do niczego”. Testowałam w końcu tego całe mnóstwo! Odkurzacze z funkcją mycia miały zasadnicze wady: albo rysowały podłogę (gdy np. brud nie został wcześniej dokładnie odkurzony lub został przeoczony), albo nie nadawały się do drewna (zbyt duża ilość wypuszczanej wody), albo zostawiały smugi, albo mówiąc krótko: były słabymi odkurzaczami lub słabymi mopami, a najczęściej obiema na raz….

Tefal Air Force 360 Flex Aqua – jedyny dobry odkurzacz 5w1 

Jak to działa? Do zbiornika naszej nowej nakładki wlewamy wodę, zakładamy mop z mikrofibry, a dzięki opatentowanej przez Tefal głowicy, odkurzamy i mopujemy do przodu i do tyłu. Zwróćcie uwagę na video, które dla Was przygotowałam – jak to doskonale zostało rozwiązane! Nie ma opcji na porysowanie podłogi, bo wszelkie zabrudzenia są od razu zasysane do ergonomicznego zbiornika na kurz.

Dodatkowo muszę zwrócić Waszą uwagę na łatwość asymilacji nakładki do danej powierzchni i naszych oczekiwań. I tak dla przykładu: na posadzce z marmuru życzę sobie odkurzanie i umycie podłogi, ale już na połączonej z marmurem, posadzce drewnianej chciałabym jedynie odkurzyć i odświeżyć powierzchnię. Wówczas naciskam na nakładce przycisk STOP i następuje blokada dopływu wody, bez konieczności schylania czy wymiany nakładki.

Użytkowanie tego sprzętu jest nie tylko niezwykle uniwersalne ale też stosunkowo wygodne. Mamy tu idealnie rozłożony ciężar odkurzacza oraz wspomniana technologię flex, która łamie nasz mopujący odkurzacz w przypadku chęci posprzątania pod meblami bez konieczności schylania.

Nie zabrakło również takich smaczków jak podświetlanie ledowe w głównej elektroszczotce, co z jednej strony jest takim “sprzętowym bajerem”, a z drugiej pozwala nam dostrzec każde zabrudzenie na powierzchni podłogi.

Jak mogłabym nie polecić Wam sprzętu, który raz na zawsze – pozwoli Wam zapomnieć o wiadrach z wodą, o workach do odkurzaczy, o ciągnącym się kablu z przewodem, czy wreszcie o ciężarze tradycyjnego odkurzacza?

Tefal Air Force 360 flex Aqua – zadba komleksowo o Wasze podłogi i zrobi to naprawdę perfekcyjnie!

WIĘCEJ O PRODUKCIE i nowej głowicy AQUA <kliknij TUTAJ>