Od mojej ostatniej rekomendacji odkurzacza bezprzewodowego, świat AGD zrobił dosłownie siedmiomilowy krok na przód w kwestii udoskonalenia i innowacyjności odkurzaczy bezprzewodowych. Dla mnie – testującej ostatnimi czasy kilka naprawdę fajnych modeli , było nielada zagwostką, który producent wiedzie prym w kwestii bezkablowego odkurzania.

Nowe odkurzacze bezprzewodowe, w porównaniu do swoich poprzedników różnią się zarówno mocą ssącą, wydłużonym czasem pracy, funkcjonalnością jak i na przykład mobilnością. Są w stanie bez problemu zastąpić tradycyjny odkurzacz w domu. Nie posiadają kabla, a co się z tym wiąże nie ma konieczności ciągnięcia sprzętu po całym domu, ocierania ścian i co najgorsze dźwigania. Odkurzacze pionowe są lekkie. Ze względu na swój rozmiar są łatwe w przechowywaniu, możemy je umieścić w dowolnym kąciku w domu lub nawet w szafie. W porównaniu do tradycyjnego odkurzacza ten pionowy nie wymaga schylania się w trakcie użytkowania. Co więcej odkurzacze bezkablowe nie posiadają tradycyjnego worka na zanieczyszczenia. Odkurzacz pionowy bezworkowy jest wyposażony w pojemnik, który pochłania kurz i inne nieczystości. Zapełniony zbiornik należy regularnie czyścić a od czasu do czasu możemy go umyć. Wiąże się z tym kolejna zaleta – brak konieczności kupowania worków.

Tefal AIR FORCE 360 Flex – odkurzacz do wszystkiego!

Od ostatniego półrocza niemalże każdy szanujący się producent sprzętu AGD, wprowadził na rynek swój pionierski model odkurzacza pionowego. Przetestowałam ich kilka i przyznaję – są to bardzo dobre odkurzacze. Miałam nawet przez moment swojego cichego faworyta tego rankingu. Kiedy jednak zaczęłam używać modelu TEFAL AIR FORCE 360 FLEX – nie pozostawił złudzeń. Ten odkurzacz łamie absolutnie wszystkie zasady odkurzania. Oto 3 główne powody dla których polecam Wam ten model odkurzacza bezprzewodowego:

Tefal Air Force 360 Flex – mobilność

Jest jedynym na rynku odkurzaczem z technologią Flex. Ta cecha to inaczej elastyczność i dotyczy rury, która jeśli trzeba jest sztywna, a w razie potrzeby np. podczas odkurzania pod meblami, może się zginać. Elastyczność rury pozwala dosięgnąć kurz znacznie skuteczniej nawet pod niskimi meblami bez konieczności schylania się (ogromna wygoda pracy). Tefal Air Force 360 Flex to wyjątkowo mobilny odkurzacz. Zawdzięcza tą cechę zarówno elastycznej rurze, jak i szczotce, która została wyposażona w dodatkowe kółka, co znacznie ułatwia jej sterowanie. A dodatkowo jest to szczotka elektryczna, która ma swój własny napęd.

Tefal Air Force 360 Flex – wydajność

Okazuje się, że cecha Flex, którą szczyci się Tefal to także nowa definicja wydajności – podwójna siła  silnika o mocy 100 AIR Watów (to naprawdę dużo w przypadku odkurzaczy bezprzewodowych), gwarantuje dokładne odkurzenie wszystkich powierzchni, takich jak płytki czy dywany. Możemy tym samym, raz na zawsze pożegnać się z tradycyjnym odkurzaczem, który chcąc nie-chcąc co raz szybciej odchodzi do lamusa. Odkurzacz Tefal Air force 360 flex został wyposażony w baterię jonowo-litową, która zapewnia dokładną pracę odkurzacza w trybie normalnym przez 35 minut. Jeśli natomiast przytrafi nam się nagły i duży bałagan, genialnie upora się z nim tryb BOOST, który gwarantuje maksymalną wydajność w ultraszybkim czasie. Mówiąc krótko mamy specjalny tryb do zadań specjalnych.

Tefal Air Force 360 Flex – uniwersalność

W kwestii odkurzania – nie chcemy mieć w domu całej sterty dużych, ciężkich urządzeń. Chcemy mieć ładny, lekki i uniwersalny jeden sprzęt do wszystkiego 3w1. Co potrafi Tefal Air Force 360 Flex? Pewnie nie wystarczy Wam proste i szybkie zapewnienie: “wszystko”. Dlatego pozwólcie, że wymienię. Po pierwsze: Air Force Flex odkurzysz każdy rodzaj podłogi włącznie z dywanami. Poprzez funkcję flex – bez konieczności schylania, dotrzesz również do wszelkich zakamarków oraz pod przestrzenie znajdujące się pod meblami. Po drugie: odkurzacz wyposażony jest w szczotkę Easy Brush, która dzięki temu, że jest zamontowana bezpośrednio na odkurzaczu – możemy w każdej chwili przenieść się na odkurzanie np. parapetów. Po trzecie: niespotykanie bogaty zestaw dołączonych akcesoriów, umożliwi sprzatanie absolutnie wszystkich zakamarków naszego wnętrza. W zestawie znajdziemy np. przedłużaną końcówkę do szaf czy lamp (która uwielbiam – przy moim wzroście to prawdziwe wybawienie), mini turboszczotkę do sierści – doskonałą przy miejscowych zabrudzeniach np. tapicerki, w kwestii kanap doskonale sprawdza się także mała szczotka – sami zdecydujecie, która bardziej odpowiada Waszym meblom, oraz teleskopowa ssawka szczelinowa do aut, którą wyciągniecie z samochodów dosłownie każdy paproszek. Przetestowałam na moim fiacie 500, a wiecie doskonale, że nie ma drugiego takiego auta z podobną ilością szczelin i bajerów;)

W kwestii sprzętów AGD, wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Obecnie serca konsumentów podbiły odkurzacze bezprzewodowe, które faktycznie oceniam jako produkt na miarę naszych wnętrz i potrzeb. Jeśli szukacie odkurzacza bezprzewodowego, który na długo wyprzedził swoich konkurentów, to śmiało polecam model Tefal Air Force 360 Flex.

Więcej o produkcie – przeczytacie <TUTAJ> 

Ponadto marka TEFAL przygotowała dla Was mnóstwo rabatów w swoim sklepie online Tefal24.pl , w tym także na odkurzacze Tefal Air Force Flex, które są teraz tańsze o 500 zł. A z kodem WIOSENNEPORZADKI100 cena zostanie obniżona o dodatkowe 100 zł! Promocja trwa do 3 maja!!!