Dzisiaj mam dla Was coś ekstra! I myślę, że ta tematyka Was zainteresuje, bo pytanie: “Co kupić na prezent przy okazji różnych uroczystości?”, pada bardzo często. Stąd dzisiaj przygotowałam dla Was swój sprawdzony patent na prezent w postaci koszy prezentowych.

Kosze prezentowe wykonane własnoręcznie – pozwalają na spersonalizowanie zawartości i pokazują, że włożyliśmy w podarunek zarówno serce jak i czas. Dodatkowo przedstawię Wam, jak kreatywnie zapakować kupony Lotto bądź zdrapki do każdego kosza prezentowego. Sama czasami załączam je do podarunków i uważam to za najlepszy sposób na życzenie spełnienia marzeń osobie obdarowywanej. Zobaczcie sami:

Kosz prezentowy z okazji imienin/urodzin dla Kobiety

I teraz nasuwa się pytanie: “Czego każda Kobieta potrzebuje najbardziej?” Odpowiedź jest prosta: “świętego spokoju!”. Dlatego w koszu prezentowym umieszczam produkty, które pomogą się jej zrelaksować takie jak: świeczki zapachowe, sól i ręcznik do kąpieli oraz czekoladki na osłodę. Każda Kobieta, którą znam ucieszyłaby się także z kwiatów. Dlatego do kosza prezentowego załączam bukiet z niespodzianką w postaci tulipanów z Rubinowej zdrapki. Rubiowa zdrapka to jedna z ponad 80 różnych rodzajów zdrapek dostępnych w sprzedaży w punktach LOTTO. W zależności od kolorystyki Waszego bukietu z pewnością znajdą się zdrapki, które będą do niego pasować. Zdrapki są dostępne już od 1 zł.

Kosz prezentowy z okazji ślubu

Kolejny pomysł na kosz prezentowy dotyczy ślubu. Taka okazja zdarza się raz w życiu (a przynajmniej powinna). Komponując kosz prezentowy, warto podejść do tego tematu nieco humorystycznie. Zdecydowałam się na eleganckie kubki dedykowane żonie i mężowi. Załączyłam również światowy bestseller, książkę zatytułowaną przekornym pytaniem; “Co mężczyźni wiedzą o kobietach?”. Wiadomo, że niewiele dlatego książka jest zupełnie pusta ;). Do prezentu dołączam również ramkę z inspirująca sentencją: “Pomalujcie wspólnie – swój świat…” z kredkami owiniętymi kuponami Lotto, które kto wie, może ubarwią ten świat młodej parze, szybciej niż by się tego spodziewali.

Kosz prezentowy z okazji parapetówki

Ten pomysł na kosz prezentowy dotyczy takiej okazji jak parapetówka czy zakup nowego mieszkania. Kosz prezentowy, który jest niezwykle praktyczny. Zawiera pierwszą ramkę na zdjęcia, młotek i gwoździe do tej powieszenia, a także ciepłe kapcie na miłe spędzanie czasu w przytulnym kącie. Do kosza prezentowego załączam również słój, który sama posiadam u siebie w domu i zwany jest jako “Słój dobrych myśli”. Włożyłam do niego różne aforyzmy/sentencje i cytaty a także kupony i zdrapki. Wszystko to, ma na celu poprawić humor domowników w przypadku gorszego dnia.

KONKURS!

Mam nadzieję, że moje pomysły na kosze prezentowe przypadły Wam do gustu!

Jeśli chcielibyście otrzymać wybrany kosz prezentowy i aparat Instax (widoczny na video) podzielicie się swoim pomysłem na kreatywne zapakowanie zdrapek i kuponów Lotto (najlepiej w postaci zdjęcia). A ja wybiorę spośród nadesłanych zgłoszeń 3 najbardziej kreatywne pomysły, które nagrodzę wymienionymi podarunkami.

Może macie inne pomysły niż słój, bukiet czy ramka? Czekam na Wasze realizacje!

Swoje pomysły umieszczajcie pod postem konkursowym na FB (pamiętajcie o podaniu adresu @).

Na Wasze zgłoszenia czekam do 30-09-2019 do północy.