Rozpoczynamy coroczny cykl: “24 inspiracje na 24 dni do Gwiazdki” od LadyoftheHouse! W którym codziennie od pierwszego grudnia, aż do samych świąt Bożego Narodzenia na blogu czekać na Was będzie nowa inspiracja świąteczna. Razem zaaranżujemy wnętrza, upieczemy pyszne święta – znajdziecie również sporą dawkę instrukcji DIY oraz sposoby na kreatywne spędzanie czasu. Wszystko po to, aby grudzień stał się dla naprawdę wyjątkowym miesiącem!

To już! Zaraz! Za chwilę! Znowu będą Święta. A przecież dopiero co były…w codziennym pędzie tak wiele nam umyka, zatracamy się nawet nieświadomie w gąszczu pilnych spraw i obowiązków. Biegniemy! Staramy się dać radę, nadążyć. Tylko, że to co najważniejsze zazwyczaj dzieje się obok…a my nie mamy kiedy nawet tego dostrzec i docenić.

Od kilku lat niezmiennie tworzę dla Was cykl 24 inspiracji na każdy dzień, aż do I Gwiazdki. Po to, abyście wyłączyli się z biegu i zadbali o Wasze domy, Rodziny, o bliskość i ciepło…o ognisko domowe, któremu jeśli tylko poświęcimy trochę uwagi, zrewanżuje się nam z nawiązką! Wierzę, że moje projekty zainspirują Was do zatrzymania, do wspólnie spędzonych chwil czy to w kuchni, czy dekorując domy. Wybierzcie to, co naprawdę lubicie, kochacie. Zastanówcie się co jest dla Was ważne. Z tego właśnie należy tworzyć Święta….

Jak co roku – przygotowałam dla Was cykl “24 inspiracji na 24 dni do Gwiazdki”. W tym roku repertuar inspiracji, będzie znacznie szerszy. Tworzyliśmy go już od listopada i będzie obejmował również rustykalny klimat wprost z Siedliska LadyoftheHouse. Skupimy się na naszej największej oazie ostatnich miesięcy czyli domu…Pokażę Wam jak własnoręcznie wykonać świąteczne dekoracje (tutaj mam dla Was taki hit, że nie uwierzycie!!!!) oraz jak przystroić dom w wyjątkowe ozdoby, które będziecie mogli wykonać wspólnie z najbliższym. Przedstawię przepisy, które pozwolą Wam upiec wyjątkowe święta i inspiracje na wspólne spędzanie grudniowego popołudnia.

W grudniu moją misją jest jedno:

sprawić aby w każdym,

kto śledzi moje media – rozpalić ducha świąt! 

 

*Widzimy się codziennie na blogu aż do I Gwiazdki!