Nie sztuką jest wybrać się do galerii tuż przed świętami i ozdobić dom od przedsionku aż po strych. Sztuką jest zrobić to z klasą i umiarem, wydobyć swój styl i wykazać go w najmniejszym szczególe…W tym celu zebrałam dla Was cały zestaw Wielkanocnych propozycji, które możecie przygotować sami, nie tracąc przy tym znacznie na domowym budżecie.

Natura – mój motyw przewodni tegorocznej Wielkanocy, to odpowiedz na rynek przepełniony plastikowymi dekoracjami jeszcze z lat 90.  Wielkanoc to początek Wiosny a dla mnie Wiosna to zapach pączków bazi, świeżego bluszczu, rzeżuchy oraz narodzin.

Przedstawiłam Wam na blogu kilka pomysłów na wykonanie dekoracji DIY:

1.   DRZEWKO WIELKANOCNE

2.   JAJKA BARWIONE NATURĄ

3.   WIANEK WIELKANOCNY

Dzisiaj pokażę Wam jak te wszystkie unikalne dekoracje, doskonale ze sobą współgrają, mając tym samym nadzieję, że zachęcę Was do zagospodarowania choć jednego popołudnia na przygotowanie dekoracji świątecznych własnoręcznie. Doprawdy więcej czasu nie potrzeba a gwarantuje, że dostarczy Wam to mnóstwo satysfakcji.

wielkanoc

wielkanoc diy

wielkanoc

wielkanoc

wielkanoc

wielkanoc

wielkanoc

wielkanoc

wielkanoc

wielkanoc

wielkanoc

wielkanoc

 

Do przygotowania swoich dekoracji wykorzystałam:  świeże gałązki, gałązki bzu, gniazdka wykonane własnoręcznie z gałęzi bzu, jajka kurze, przepiórcze, wydmuszki, pióra, mech, nasiona rzeżuchy.

 

Czekam na Wasze zdjęcia z Wielkanocnymi inspiracjami DIY. Do dzieła!