Rozpoczynamy coroczny cykl: “24 inspiracje na 24 dni do Gwiazdki” od LadyoftheHouse! W którym codziennie od pierwszego grudnia, aż do samych świąt Bożego Narodzenia na blogu czekać na Was będzie nowa inspiracja świąteczna. Razem zaaranżujemy wnętrza, upieczemy pyszne święta – znajdziecie również sporą dawkę instrukcji DIY oraz sposoby na kreatywne spędzanie czasu. Wszystko po to, aby grudzień w tych trudnych czasach stał się dla nas ponownie magiczny!

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą nieco inne od tych, do których przywykliśmy. Zresztą tak jak cały mijający rok – który pokazał jak szybko potrafimy przystosować się do nowych warunków. Boże Narodzenie wydaje się niepewną przyszłością, a jednak potrzebujemy tych świąt, magii, bliskości i ciepła – bardziej niż kiedykolwiek!

Jak co roku – przygotowałam dla Was cykl “24 inspiracji na 24 dni do Gwiazdki. W tym roku niemalże w ostatniej chwili postanowiłam nieco zmienić zakres tematyki i przekształciłam inspiracje świąteczna na instrukcje, które w dużej mierze będziecie mogli zrobić sami. Skupimy się na naszej największej oazie ostatnich miesięcy czyli domu…Pokażę Wam jak własnoręcznie wykonać świąteczne dekoracje, jak przystroić dom w wyjątkowe ozdoby, które będziecie mogli wykonać wspólnie z najbliższym. Przedstawię przepisy, które pozwolą Wam upiec wyjątkowe święta i inspiracje na wspólne spędzanie grudniowego popołudnia.

W grudniu moją misją jest jedno: sprawić aby w każdym,

kto śledzi moje media – rozpalić ducha świąt! 

Do zobaczenia! Już od 1 grudnia –

czekać na Was będę codziennie z nową inspiracją!

najlepszy-blog-zrob-to-sam-w-polsce