Kilka dni temu mieliście okazję oglądać mnie w programie Dzień dobry TVN, w którym odbył się kolejny odcinek z cyklu “Ściąga z szafy”, a w nim Anna Męczyńska postanowiła zająć się moją garderobą! 

Wizyta ekipy TVN oraz wspaniałej stylistki Anny Męczyńskiej była ściśle powiązana z moim “PROJEKTEM 30-stka”, w którym od pół roku, często z pomocą specjalistów danych dziedzin-staram się zainspirować Was do pracy nad sobą i własnym wizerunkiem.

Moja garderoba to temat rzeka! Wbrew temu, co widzieliście w programie nie są to tylko frędzle i falbany;) Znajduje się w niej natomiast wiele ubrań niespójnych. I choć na początku wiosny zrobiłam z szafą prawdziwy remanent, wyzbywając się rzeczy, których nie nosiłam dłużej niż rok lub które przestały mi się podobać, to i tak wciąż czułam że potrzebuję czegoś nowego!

Mimo, że  na blogu, żaden z wpisów nie odbył się bez Waszego zapytania: “Jakiej firmy są ubrania w których jestem na zdjęciach?” to moda odzieżowa zdecydowanie nie jest  moim konikiem…Wiedziałam jaką kolorystykę i formę przybrać aby mój ubiór łączył się z tłem do zdjęć i filmów, które tworzę, jednak na co dzień nie miałam czasu i zapału do większej analizy tematu. Pewnie to co zaraz przeczytacie może wydać się Wam nietypowe…ale ja właśnie na targach wnętrzarskich odczuwam to co większość z Was przeżywa w sklepach odzieżowych!;) Śledząc najnowsze trendy w branży budowlanej, wnętrzarskiej i meblarskiej-czuję się jak ryba w wodzie!

A moda…cóż raczej traktowałam ją jako kwestię błahą i mało znaczącą. Nad ubiorem zastanawiałam się głównie przed wielkim wyjściem, kiedy okazywało się, że nie mam czego na siebie włożyć. Coraz częściej pojawiały się jednak przebłyski w świadomości, że oto czas na określenie własnego, autentycznego stylu. Takiego w którym będę czuła się sobą a jednocześnie który będzie mnie opisywał i określał. A przede wszystkim, który sprawi, że zawsze będę czuła się dobrze nie tylko z tym co mam w środku ale również na zewnątrz.

Znalazłam doskonały cytat w sieci, który jest idealną puentą mojego przekazu:

“Mamy do zaoferowania dużo więcej niż tylko nasz wygląd, ale reszta świata nie musi o tym wiedzieć. Przy pierwszym kontakcie z drugim człowiekiem to właśnie wygląd przyciąga lub odstrasza, wzbudza zaufanie lub zniechęca. Jeśli nie zastanawiamy się nad tym, co na siebie zakładamy, wysyłamy w świat błędne sygnały na swój temat. Twój własny styl to odbicie całej Ciebie…”

Wracając do samego programu, to wizyta stylistki Anny Męczyńskiej okazała się bardzo owocną i przydatną. Nagrywanie 5 minutowego spotu, trwało dokładnie-cały dzień, w którym oprócz pracy przy selekcji garderoby, towarzyszyło wiele prywatnych rozmów wokół naszych zawodów oraz co najważniejsze-dotyczących stylu i mody. Anna naprawdę zna się na rzeczy, z Jej porad korzysta wiele osób z pierwszych stron gazet  a przy tym wszystkim jest doskonałym psychologiem!

 

O tym jakie wyzwanie postawiła przede mną Anna Męczyńska oraz jak wygląda moja nowa przygoda ze światem mody, dowiecie się w kolejnych wpisach…

ladyofthehouse-ddtvn

 

Jeśli ktoś przegapił program w TVN, to zapraszam <TUTAJ> wprost do mojego domu;)

 

Wpis powstał w ramach “PROJEKTU 30-stka”

trzydziestoletnia-polka