Okres przedświąteczny / przełomu roku jest to taki czas w którym z jednej strony szukamy wymarzonych prezentów dla najbliższych, a z drugiej w związku z nadchodzącym Nowym Rokiem – chcemy coś zmienić, poprawić, ulepszyć, czasem sobie ułatwić.

Wiem z wiadomości od Was, że podział obowiązków, sprzątanie i ogólnie rzecz biorąc obowiązki domowe – są w wielu domach kwestią delikatnie mówiąc sporną….I mnie to zupełnie nie dziwi. Świat w którym współcześnie żyjemy oferuje nam tysiące możliwości. Mamy swoje pasje, mamy przeróżne hobby i w ofercie przeróżne formy spędzania wolnego czasu…W domu chcemy też wreszczcie odpocząć a nie dodatkowo przejmować się nieładem. Niemniej jednak sprzątać trzeba! I osobiście uważam, że dom w którym panuje porządek wszystkim służy . Co zatem zrobić aby mieć to przysłowiowe ciastko i zjeść ciastko???

3 główne powody dla których warto mieć w domu iRobota

Dzisiaj w związku z nadchodzącymi świętami nie będę opowiadała Wam o parametrach, czy specyfikacji. Na blogu znajdziecie wiele szczegółowych informacji dotyczących poszczególnych modeli, które polecam. Chciałabym przedstawić 3 główne powody dla których warto w ogóle zaopatrzyć się w iRobota i co on tak naprawdę nam zapewnia?

1) SAMODZIELNOŚĆ

Mój robot samoczynnie uruchamia się raz dziennie i po prostu sprząta. Robi to najczęściej kiedy śpimy lub kiedy nie ma nas w domu. Generalnie jest tak, że budzimy się w czystym domu, albo wracamy do niego i po prostu jest bardzo przyjemnie.

iRobot czyści miejsca wzdłuż krawędzi ścian, a gdy napotka przeszkodę, delikatnie się od niej odbija i rusza w innym kierunku lub ją okrąża (np. nogi od krzesła), więc nie muszę się martwić, że pod moją nieobecność coś złego się wydarzy.  Bateria starcza na około 2 godziny, co jest optymalnym czasem, by dokładnie przejechać się po całym mieszkaniu.  Roomba wyposażona jest w czujniki, dzięki którym robot ominie wybrane miejsca lub pomieszczenia. Jednocześnie mamy możliwość skorzystania z aplikacji iRobot HOME dzięki której możesz być ze swoją Roombą w stałym kontakcie. Aplikacja pozwala na zaplanowanie oraz ustawienie w jakie dni i o której godzinie robot ma rozpocząć swoją pracę. Posiadając Roombę możemy praktycznie zapomnieć o odkurzaniu, bo robi się ono samo.

2) SKUTECZNOŚĆ/DOKŁADNOŚĆ

W mieszkaniu regularnie sprzątanym przez Roombę jest mniej kurzu i innych zabrudzeń, co jest po prostu bezdyskusyjnym faktem! Jeśli chodzi o alergików czy posiadaczy zwierząt lub też obecność w domu małych dzieci – Roomba może się okazać istnym wybawieniem! Bardzo często namawiałam moich czytelników do prostego testu : odkurz swój dom tradycyjnym odkurzaczem, a kiedy stwierdzisz, że praca została skończona – włącz iRobota Roomba i pozwól jemu poodkurzać po swojemu;) Zdziwisz się ile zanieczyszczeń ominął Twój tradycyjny odkurzacz! Roomba działa  na tyle skutecznie, że chwilę przed sprzątaniem zdarza mi się celowo  zrzucać okruchy z kuchennego blatu i stołu na podłogę. W końcu robot i tak je wciągnie.

3) OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Teraz uwaga!!! Statystyczny Polak poświęca ponad 1,5 godziny tygodniowo na odkurzanie. Połowa naszego społeczeństwa odkurza dwa, trzy razy w tygodniu, a jedna piąta codziennie. To daje nam przeciętnie prawie kwadrans dziennie na tę czynność, a w skali roku odkurzanie zajmuje nam aż 3,5 doby. 3, 5 doby czasu, wysiłku i energii na co??? Na odkurzanie! Nie wiem jak Wy ale ja w tym czasie wolałabym się uczyć gry na pianinie albo nowego języka obcego, czytać lub spacerować.

KONKURS!!!!

Marka iRobot została stworzona po to – by ułatwiać nam wszystkim życie. I w związku z nadchodzącym Nowym Rokiem mamy dla Was konkurs! W komentarzu na blogu napiszcie – co zrobilibyście z czasem jaki daje Wam w prezencie iRobot Roomba. Dla najciekawszej odpowiedzi czeka na Was model Roomba e5. Spieszcie się – chcemy aby Roomba trafiła do Was jeszcze przed Nowym Rokiem.

 

  1. Konkurs trwa od 16 do 24 grudnia 2019
  2. Wygraną w konkursie jest iRobot Roomba e5
  3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest spełnienie 3 warunków: napisanie w komentarzu odpowiedzi na pytanie: “Co zrobiłbyś/zrobiła z czasem jaki w prezencie daje nam iRobot Roomba? / pozostawienie swojego adresu mailowego w dedykowanej stopce w komentarzu / udostępnienie na swojej tablicy FB postu w którym wspominam o konkursie z dnia 16.12.2019 z aktywnym linkiem do artykułu na blogu.
  4. Zwyciężca zostanie wyłoniony w Wigilijne południe o godzinie 12;00 na blogu. A nagroda zostanie przesłana przed Nowym Rokiem.

POWODZENIA!!!!

 

WYNIKI:

Napiszę najkrócej jak się da;) Po długich i burzliwych obradach. Wygrywa poniższy komentarz:

“Wygraną w konkursie podarowałabym w prezencie mojej Mamie. Poświęciła całe życie na wychowanie naszej czwórki. Jest niezwykłą Mamą, zawsze na pierwszym miejscu stawiała abyśmy byli dobrymi ludźmi. Moja mama pamięta doskonale czasy pralki frani i konieczność cerowania spodni braci. Moja Mama tak naprawdę nie wie co lubi, ani co chciałaby robić ze swoim czasem wolnym, bo nigdy go tak naprawdę nie miała. My jesteśmy już innym pokoleniem. Mamy swoje hobby, pozwalamy sobie na drobne przyjemności. Studiuję i pracuję, część z nas ma już swoje rodziny. Tymczasem moja mama po wychowaniu nas, zabrała się za wychowanie wnucząt. Moja mama bierze na swoje barki o dużo za dużo.
Wiem, że w jej przypadku iRobot Roomba zmieniłby naprawdę wiele. Przede wszystkim miałaby poczucie, że ktoś ją w końcu jest w stanie wyręczyć!!! Całe życie pomaga innym – czas aby ktoś wreszcie pomógł jej. W trakcie kiedy iRobot robiłby swoją robotę, moja Mama w swoim pierwszym w życiu czasie wolnym, miałaby może czas na zastanowienie czego pragnie dla siebie samej.”

 

Gratuluję i proszę o pilny kontakt pod adresem @. Dziękujemy wszystkim za udział. Obiecuję już od siebie organizować częściej podobne konkursy. Wasza aktywność przeszła moje najśmielsze oczekiwania. WESOŁYCH ŚWIĄT!