Dzisiaj zabieram Was w kolejną wędrówkę po wnętrzach…Nasz dom kryje przed Wami jeszcze kilka ciekawych tajemnic…Oto kolejna z nich – toaleta, zaprojektowana specjalnie z myślą o Gościach.

 

14 (4)

 

17 (1)

 

3 (18)

 

15 (4)

 

10 (7)

 

800x600_pion_23

 

a (2)

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

Czy pamiętacie standardowe toalety jakie królowały jeszcze 10 lat temu w przeciętnym mieszkaniu? Były to: sedes, umywalka, mydelniczka, ręcznik i kilka kafli na ścianie. Współczesne WC już niczym nie przypomina sanitarnych pomieszczeń. Wypełnione elegancją, stylowymi dodatkami zyskały miano pokoju toaletowego.

Nic w tym dziwnego, w końcu jest to pomieszczenie reprezentacyjne tak samo jak salon czy jadalnia. Tutaj z pewnością zajrzą Twoi Goście.

Warto dokładnie przemyśleć to ograniczone metrażowo pomieszczenie aby nie zabrakło w nim miejsca na zapas ręczniczków, mydeł a także interesujących dekoracji i kwiatów, które dodadzą świeżości każdej toalecie.

Nasza toaleta to symetryczne, kwadratowe pomieszczenie, które podkreśliłam takim samym kształtem lustra i smukłymi, prostokątnymi obrazami.

Jej centralny punkt wyznacza złota umywalka w kształcie misy, która przyciąga uwagę Gości.

Zdecydowaliśmy się również na kamień. Czarny Star Galaxy ze złotymi opiłkami, mieni się o każdej porze dnia i nocy. Kamień to jedyny element w naszym domu, który łączy wszystkie pomieszczenia i sprawdza się zarówno w kuchni jak i w łazienkach.

Wprowadzajcie dodatki do swoich toalet tak jak robicie to w innych pomieszczeniach. Wasza toaleta zyska dzięki temu charakter i niepowtarzalność.