Czy Wy również nie wiecie co zrobić z narastającą ilością rzeczy w Waszych domach? Kolekcja zabawek, jaką Chłopcy uzbierali w przeciągu 4 lat, przeszła nasze oczekiwania. Postanowiliśmy znalezć na nie sposób…a on przyszedł mi do głowy w trakcie spaceru po lokalnym straganie. Kupując znaczną ilość jabłek poprosiłam również o skrzynię, na którą polowałam już o dłuższego czasu. Zobaczcie co z niej powstało po powrocie do domu…

 

Desktop92

 

Skrzynia na zabawki – potrzebujemy:

1.     drewniana skrzynia (10 zł. kupiona na straganie)

2.     papier ścierny 

3.     farba biała 

4.     pędzel 

5.     ołówek

6.     czarny marker

8.     4 kółka (8 zł. *4)

9.     worek (wypełnienie wnętrza skrzyni)

plus złota ręka Męża (bezcenne)…..

 

f (1)

 

Skrzynię wycieramy papierem ściernym. Malujemy na wybrany kolor. W razie potrzeby ponawiamy malowanie, po wyschnięciu. Mocujemy kółka. Personalizujemy skrzynię wg. własnych potrzeb. My ze względu na właścicieli zdecydowaliśmy się na połączenie pierwszych liter imion: Wiktor&Borys;)

Środek wypełniamy workiem (aby przedmioty nie wylatywały pomiędzy szczebelkami). Worek możemy zrobić własnoręcznie lub kupić gotowy, ja wykorzystałam swój worek jutowy, kupiony w H&M home jakiś czas temu.

 

bb

 

k

 

Wykonanie jednej skrzyni o wymiarach 50 cm. na 30 cm. (bardzo pojemna) to koszt ok. 50 zł.

Ceny podobnych skrzyni w internecie wahają się w granicach 150 – 200 zł plus wypełnienie (dodatkowo płatne).

Drewniane skrzynie DIY są nie tylko znacznie tańsze ale także dostosowane do indywidualnych potrzeb i ponad to mogą być sygnowane wg. przeznaczenia.

Jestem przekonana, że przydadzą się w każdym domu;)

 

a (3)

 

Skrzynie na zabawki są początkiem zmian jakie własnie zachodzą w pokoju Chłopców. Pokażemy Wam jak szybko i przy małych nakładach finansowych stworzyć raj dla Dzieci w ich własnym pokoju.

Nie możecie przegapić;)