To już stało się blogową tradycją, że co roku w grudniu występuję przed Wami w świątecznym outficie. Początkowo żartujecie sobie ze sweterków z aplikacjami choinek czy reniferów a potem i tak standardowo otrzymuję lawinę zapytań skąd pochodzi dana sztuka….

Oto cały sekret związany ze sweterkami świątecznymi…. Z jednej strony kojarzą nam się z kiczem i śmiesznością, a z drugiej jak nic potrafią poprawić nam nastrój i zapewnić dobry humor! Zdradzę Wam coś jeszcze! Nie należy traktować ich zbyt serio… Sweterki z podobizną Mikołaja czy bałwanków to według mnie nic innego jak puszczenie oczka do otoczenia. Doskonały sposób na podkreślenie świątecznej atmosfery i dystansu do siebie.

Właścicieli takiego ubioru już od wejścia traktujemy z poczuciem humoru i serdecznością, bo nikt z nich, nie nosi takich swetrów na serio! Dodatkowo zdradzę Wam, że sweterki świąteczne to ulubiona stylizacja wszystkich Dzieci! Nosząc jeden z nich, staniecie się najzabawniejszymi dorosłymi we wszechświecie a już na pewno zasypie Was lawina pytań skąd nabyć taki egzemplarz?!;)

Według mnie warto zaopatrzyć się choć w jeden model sweterka bo oprócz tego, że z całą pewnością nosząc go wzbudzicie same pozytywne emocje, to na dodatek możecie mieć pewność, że moda na niego z całym przekonaniem nie przeminie w przyszłym roku! Osobiście mam duży sentyment do swetrów dlatego często daję się ponieść chwili i skusić na kolejny model;) Często pytacie mnie gdzie kupuję ubrania prezentowane na zdjęciach, dlatego tym razem przygotowałam dla Was zestawienie sweterków świątecznych z popularnych sieciówek, tak aby każdy z Was mógł znaleźć coś dla siebie!

ŚWIĄTECZNE ODLICZANIE: Sweterki świąteczne

1.H&M  2.H&M 3.H&M 4.Kappahl 5.C&A 6.H&M 7.H&M 8.H&M 9.Kappahl 10.Kappahl 11.H&M 12.Kappahl