Mój zeszłoroczny pomysł na pakowanie prezentów wraz ze zdjęciami przedstawiającymi dorosłych z czasów, kiedy najbardziej czekali na święta, okazał się “strzałem w dziesiątkę”. I choć zgadzam się z ogólną zasadą, iż to “zawartość jest ważniejsza od opakowania”, to wciąż mając na uwadze radość bliskich trzymających w ręku podarunki, które już od samego początku tylko dobrze się zapowiadają, sprawił że również i w tym roku postanowiłam Ich zaskoczyć!

Zacznę od tego, że tegoroczne święta w naszym wydaniu będą niezwykle praktyczne, kreatywne i pomysłowe. O tym czego będą dotyczyły dwa ostatnie punkty, dowiecie się niebawem, tymczasem chciałabym przekazać Wam kolejną lekcję z pakowania, a także przedstawić pomysły na trafione prezenty.

swieta-w-stylu-eko-2

Jednym z prezentów jaki podaruję najbliższym w tym roku, będą kosmetyki marki tołpa. Uważam pielęgnację za zawsze zawsze trafiony prezent. Szczególnie jeśli wybieramy mądrze, i decydujemy się na produkty spersonalizowane, wysokiej jakości, pozbawione parabenów. Marka tołpa we współpracy z blogerami, opracowała niezwykle przydatny projekt pt. “Świętuj mądrze”, którego założenia ściśle współgrają z moim podejściem do zakupów świątecznych. Nigdy nie kupuję prezentów, z których odbiorca nie byłby zadowolony. Uważam pospolite i przypadkowe prezenty, za wyraz braku uwagi w stosunku do obdarowywanego. Bardzo mi zależy, żeby każdy był zadowolony z prezentu otrzymanego ode mnie i zdecydowanie bardziej lubię obdarowywać, niż być obdarowywaną. Na stronie marki tołpa czytamy: “Kupujemy dziś za dużo produktów. Z tysięcy rzeczy wybieramy kolejne, a potem odstawiamy na półkę. A przecież tylko kupowanie tego, co naprawdę potrzebne, ma sens.” Niech to przesłanie stanie się Waszym mottem przewodnim w nadchodzącym miesiącu oraz szaleństwie zakupowym.

Na stronie marki tołpa znajdziemy również ofertę zestawów świątecznych, których wybór jest na tyle obszerny, że każdy z powodzeniem dopasuje prezent do adresata.

Wracając do pakowania… W tym roku również chciałabym zainspirować Was minimalizmem. Do wykonania opakowań będą Wam potrzebne tak powszechne akcesoria jak: papier ekologiczny, suszone plastry owoców, gałązki jodły, laski cynamonu oraz sznurek. A poprzez umiejętne połączenie tych dodatków, podarunki same w sobie będą opowiadały historie świąteczne. Jakim cudem? Zobaczcie sami!

Bombeczki na choince:

swiateczne-inspiracjeSkarpety świąteczne:

swiateczne-diy-tolpa

Inicjały z cynamonu:

jak-pakowac-prezenty

Na stronie marki tołpa, znajdziecie kilka podobnych lekcji z pakowania. Dodatkowo możecie skorzystać ze świątecznej mapy myśli, która pomoże Wam w doborze trafionych prezentów pod choinkę.

Jeśli natomiast chcielibyście sprezentować komuś kosmetyki, mam dla Was specjalny kod rabatowy! Na hasło: lady1116, czeka na Was -25% (ważność kodu upływa 25.12.2016)