Złota, polska jesień potrafi zachwycić nasyceniem kolorów, promiennym słońcem a także bogactwem darów natury. Niestety bywa czasem kapryśna…a kiedy zaczyna grymasić wolimy zaszyć się w przytulnych domach pod ciepłym kocykiem….

Warto przygotować się na ten czas, nie tylko zaopatrując się w gorące kakao i pyszną szarlotkę ale także dekorując nasze domy. W tym sezonie, podzielę się z Wami fantastycznymi pomysłami na niebanalne przemiany wnętrza, które tradycyjnie będziecie mogli wykonać sami! Wszystko po to aby dom znowu stał się dla nas przyjaznym portem i ostoją służącą ciepłym kątem. Kiedy więc zaczną spadać z drzew czerwone, zielone i złote liście, zamiast popadać w melancholię, proponuję zrobić z nich prawdziwy użytek!

Zapraszam do oglądania:

Do wykonania Świecącego Obrazu potrzebne są:

Sposób wykonania Świecącego Obrazu:

Deski układamy równo: jednak obok drugiej. Po uzyskaniu pożądanej wielkości łączymy je po odwrotnej stronie, przywiercając w tym celu po dwie listwy (na górnym i dolnym brzegu) do każdej z desek. Następnie przechodzimy do malowania. W celu użyłam moich ulubionych Farb ŚNIEŻKA “Moje Deko”, które nie tylko zachwycają bogactwem kolorów, szybkim schnięciem ale też wyjątkowo dobrym kryciem. Tło obrazu zostało pomalowane farbą w kolorze brązowym a liście na przemian zielenią i karminem. Po malowaniu wystarczy odczekać do 10 minut (dokładnie tyle zajęło całkowite wyschnięcie farby) a następnie przechodzimy do przyczepiania liści do obrazu z pomocą dobrej taśmy dwustronnej. W lewym dolnym rogu natomiast mocujemy słoik do którego włożymy kolejno włącznik do oświetlenia ledowego. W celu zamocowania słoika wykorzystujemy: opaskę zaciskową i złącze. Ostatnim etapem jest chaotyczne i nierównomierne rozmieszczenie drutu ledowego na tle liści i obrazu.

 

Kocham Lato ale za październikiem tęskniłam już od dawna!

Tyle mam dla Was dobrego, że wierzę iż dla Was również ta jesień stanie się inspirująca!