Gdybym miała tylko jednym słowem podsumować miniony rok – byłoby to zdecydowanie: “budowanie”. Ta żmudna choć finalnie niezwykle satysfakcjonująca czynność dotyczyła absolutnie każdej sfery mojego życia zarówno prywatnego jak i spraw około – blogowych.  Budowaliśmy wymarzone studio, budowaliśmy dom, budowaliśmy relacje, budowaliśmy nową stronę LadyoftheHouse i całe podłoże, które pozwala mi wreszcie wejść z przytupem w 2020!

Zacznijmy od małego podsumowania – PODSUMOWANIE 2019

Mam jedną zasadniczą wadę – rzadko kiedy potrafię tak naprawdę “żyć chwilą”! Zazwyczaj robiąc jedno zadanie, myślami jestem już dwa miesiące dalej. Kiedy wykonam jeden projekt, już zabieram się za drugi. I tak w kółko. Ma to też swoje plusy – nie lubię spoczynku. Działanie napędza mnie do życia i wyzwala nowe porcje kreatywności, która bądź co bądź ale w moim przypadku jest na wagę złota. Czasami jednak nie cieszę się z sukcesów tak jak na to zasługują i wiem, że nad tym musze popracować. Tym samym w ciągu minionego roku wydarzyło się z perspektywy Was Czytelników – tyle ważnych i znaczących zdarzeń o których, nie zdążyłam was nawet poinformować…Robię to teraz. Oto małe podsumowanie drobnych wydarzeń 2019:

Wyróżnienie bloga LadyoftheHouse przez WHITE PRESS

WhitePress jest renomowaną platformą, zajmującą się badaniem działań e-marketingowych. W połowie minionego roku, wydali pierwszą książkę “Influencer marketing od A do Z”, w której na podstawie zasięgów, zaangażowania, współczynniku popularności i wreszcie ekwiwalentu reklamowego – wytypowano blog LadyoftheHouse w zestawieniu najbardziej wpływowych polskich influencerów.

Liczba wyświetleń na Youtube blisko 2 mln!!!!

Czy wiecie, że tylko w roku 2019 obejrzeliście moje video-porady / tutoriale łącznie blisko 2 mln razy????!!! Przetarłam oczy ze zdumienia, kiedy to odczytałam! Koniecznie subskrybujcie mój kanał, bo rok 2020 będzie z całym przekonaniem należał do YOUTUBE.

Wybudowałam swoje STUDIO!

Przez lata marzyłam o własnym studio. Wizualizowałam sobie tysiąckroć jak powinno wyglądać i co będę mogła w nim nagrywać. Jestem niesamowicie dumna, że wreszcie po 7 latach od tworzenia bloga, wreszcie doczekałam się w 100% swojego miejsca. Budowa zajęła nam dobre pół roku ale było warto! Niebawem przedstawię Wam w pełni efekt końcowy. Studio oznacza dla mnie ogromny krok na przód. I zapewnia możliwość wdrożenia projektów, które dawno już chciałam Wam przedstawić.

Rekordowa sprzedaż e-booka

Do wydania swojego produktu przymierzałam się dobrych 5 lat. Pomysłów miałam wiele, wiedziałam, że jednym z priorytetów są publikacje książkowe. Był czas, kiedy na wydanie wspólnej serii poradników, namawiały mnie łącznie 3 wydawnictwa. Za każdym jednak razem problem był jeden i ten sam: współpracując z wydawnictwem – nie mogłabym w 100% zrobić tego na własnych zasadach. W mojej pracy autonomiczność jest kluczowa. I być może jeszcze kiedyś wrócimy do rozmów ale póki co żyję nowymi pomysłami na e-booki, które pokochałam od pierwszej publikacji!

Telewizja śniadaniowa

W tym roku łącznie pięcio-krotnie mogliście mnie zobaczyć na łamach telewizji. Dlaczego korzystam z zaproszeń? Przede wszystkim aby móc przekazać Wam swoje doświadczenia z tematyki związanej stricte z blogiem jaką jest DOM. Poprzez wystąpienia trafia też do mnie zawsze nowa grupa odbiorców i to jest również dla mnie dodatkowa satysfakcja.

Okładka “Bez Gorsetu”

Wraz z końcem roku trafiłam również na okładkę magazynu “Bez Gorsetu” i na łamach magazynu podzieliłam się swoim światecznymi inspiracjami.  I choć samego magazynu nie miałam jeszcze w rękach, to dziękuję za każdy pozytywny odzew;)

Nowa odsłona bloga LadyoftheHouse

Wreszcie pod koniec 2019 stworzyliśmy nową, udoskonaloną wersję bloga, która pozwoli mi spokojnie tworzyć przez najbliższe miesiące. Liczba osób szukających codziennie porad na LadyoftheHouse liczona jest w setkach tysięcy i zmiany były wręcz koniecznie aby móc kontaktować się z Wami bez zakłóceń. Mam nadzieję, że polubiliście nową odsłonę bloga, bo ja ją uwielbiam!

Rok 2019 był dla mnie bardzo łaskawy i jestem niezmiernie wdzięczna za ten czas!

A co przyniesie Nowy 2020 Rok?

Co nowego na blogu LadyoftheHouse w 2020 roku?

Zacznijmy od tego, że w 2019 zapracowałam sobie na wszystko, co daje mi podstawy do wejścia z przytupem w Nowy Rok. Nowe studio, nowe projekty, nowe cykle i świeża energia! W 2020 zamierzam niczego nie odkładać na potem. To będzie rok ciężkiej pracy i wielu wyzwań. Gdy o tym piszę, moja ekscytacja sięga zenitu! To wszystko przed nami. Dzisiaj zdradzę Wam po krótce co nowego zawita niebawem na blogu:

  1. DOMOWE REWOLUCJE – do tej pory przedstawiałam Wam na blogu metamorfozy i drobne remonty wnętrz. Tematy wnętrzarskie są zdecydowanie numerem 1 w najchętniej odwiedzanych przez Was artykułach na blogu. Dostaję od Was dziennie dziesiątki zapytań o poszczególne elementy wykończenia w moim domu. W tym roku- idziemy o krok dalej – ruszam z nowym cyklem, w którym będziemy burzyć ściany, zakładać instalacje, budować od podstaw i bardzo inspirować ze wszystkim co dotyczy urządzania wnętrz. Mówiąc krótko – przeprowadzimy Was przez cały przekrój urządzania domu.
  2. COTYGODNIOWE VIDEO DIY – nowe studio i nowe wyzwania! Od lutego zasypię Was video-tutorialami. Moją misją na 2020 jest zainspirowanie Was do nabycia jak największej ilości umiejętności DIY. Bo zrobić sami możemy naprawdę wszystko: od remontu, po gotowanie, dekorowanie przestrzeni wokół siebie i urządzanie przyjęć. Jestem po, aby zainspirować Was do wiary we własne umiejętności, ewentualnie przedstawienia jak to zrobić;)
  3. ROK SPEŁNIONYCH MARZEŃ – to nowy, bardzo inspirujący cykl, który będzie miał za zadanie udowodnić, że marzenia się spełnia a nie wciąż o nich opowiada! Więcej szczegółów zdradzę Wam niebawem;)
  4. KOBIETY – co tu dużo mówić. Mój blog powstał dla Kobiet i z myślą o Kobietach. Rok 2020 nie pozostawi złudzeń! W nowym cyklu na LadyoftheHouse będzie bardzo gościnnie, poznacie wiele wyjątkowych i inspirujących Kobiet. A Ich historie niejednokrotnie wstrzymają Wasz oddech – gwarantuję.
  5. DOM – Zdecydowana większość tematyki blogowej, będzie toczyła się wokół domu, który stanowi centralny punkt dowodzenia. W ramówce 2020, nie może zabraknąć również TESTOW SPRZĘTÓW, które realnie ułatwiają nam codzienne życie. Wspomniany cykl cieszył się rekordową popularnością. I szczerze uznaję testy urządzeń za niesamowicie przydatną część swojej pracy, o czym świadczą Wasze opinie i wybory zakupowe. W roku 2020 zrobimy wszystko, aby to w DOMU stworzyć nasze ulubione miejsce na ziemi, gdzie: pięknie mieszkamy, dobrze gotujemy, świętujemy, odpoczywamy, celebrujemy życie.

Wspólnym mianownikiem wszystkich postów, artykułów oraz video

będzie jednak jedno, zasadnicze przesłanie:

przedstawienie “krok po kroku”, że Wy także możecie ZROBIĆ TO SAMI!

Mam nadzieję, że moje plany blogowe – przypadną Wam do gustu!!!