6 lat temu miałam marzenie. Zawodowe, ale tak naprawdę bardzo osobiste. Marzyło mi się, żeby pomagać i inspirować innych. Żeby to, co robię pomagało żyć piękniej, smaczniej, bardziej świadomie, wspierało w codzienności, zmieniało na lepsze…Brzmi naiwnie? Nie szkodzi! Z taką właśnie myślą utworzyłam kiedyś swój pierwszy post na blogu…

W psychologii motywacyjnej istnieje pojęcie, które obok “błysku” o którym Wam już pisałam przy okazji wpisu urodzinowego <klik>, darzę szczególną sympatią. Jest nim tzw. core value, tłumaczone na polski jako wartość serca. To ta najgłębsza wartość zwana także misją, którą kierujemy się w życiu i której odkrycie daje nam poczucie sensu i napędza codziennie do działania. Kiedy nie mamy jasno sprecyzowanej misji, życie wydaje się niczym więcej aniżeli pasmem zmagań. Tymczasem misja jest paliwem dla marzeń i planów. Dzięki niej nabieramy poczucia wiary, że to co zamierzamy osiągnąć jest realnie możliwe! Nie ograniczamy się tutaj do tego co uważamy za racjonalne, nie ograniczamy się także swoją ułomnością i niedociągnięciami. Ważne jest, to co czujemy, czego naprawdę pragniemy, co jest naszą pasją i co jest dla nas naprawdę ważne. Jak powiedział Friedrich Nietzsche, “Ten kto ma w życiu swoje DLACZEGO, poradzi sobie z JAK“. A sama realizacja planów zgodnych z naszym core value, daje najgłębsze poczucie spełnienia, wyraża nasze umiejętności i niepowtarzalną zdolność dawania czegoś innym.

Moją misją na rok 2019 jest uświadomienie moim Czytelnikom jak wiele fantastycznych rzeczy może się przytrafić w ich życiu o ile tylko zechcą coś zmienić. Marzy Wam się REMONT DOMU? Nie ma sprawy! W najbliższych miesiącach skupimy się na aranżowaniu każdego z pomieszczeń w domu. Sprawimy aby Wasze domy były nie tylko piękne i modne ale też funkcjonalne. Przedstawię Wam cały szereg technik DIY, które pomogą Wam sprawnie przebrnąć przez nawet generalne remonty. A może chcielibyście nabyć SZTUKI KULINARNEJ? Zabiorę Was tym razem ze sobą na szkolenia! Chcę poznać kuchnie świata oraz nauczyć się wymagającego cukiernictwa. Tak abyście mogli z moją pomocą z jednej strony skomponować wartościowy posiłek a z drugiej stworzyć prawdziwe tortowe dzieła sztuki! Nowa odsłona kulinarna, zostanie podana także przy okazji przyjęć, których organizacją “krok po kroku”, będę Was inspirować w trakcie kontynuacji cyklu dotyczącego ARANŻACJI STOŁÓW. Zdecydowana większość tematyki blogowej, będzie toczyła się wokół DOMU – który stanowi centralny punkt dowodzenia. W ramówce 2019, nie może zabraknąć również TESTOW SPRZĘTÓW, które realnie ułatwiają nam codzienne życie. Wspomniany cykl cieszył się rekordową popularnością. I szczerze uznaję testy urządzeń za niesamowicie przydatną część swojej pracy, o czym świadczą Wasze opinie i wybory zakupowe. W roku 2019 zrobimy wszystko, aby to w DOMU stworzyć nasze ulubione miejsce na ziemi, gdzie: pięknie mieszkamy, dobrze gotujemy, świętujemy, odpoczywamy, celebrujemy życie. Ale to nie wszystko! Rok 2019 przyniesie nam także ROZWÓJ! Na który stawiam osobiście, i do którego będę inspirować Was każdego dnia. Będzie to także ROK SPEŁNIANIA MARZEŃ – a zarazem nowy cykl, w którym od lutego krok po kroku, będę oprowadzę Was po swoich marzeniach i przedstawię sposoby ich realizacji. Wszystko po to abyście i Wy mogli za nimi podążać, zobaczyć na własne oczy, że jeśli tylko chcemy , wszystko jest możliwe! Nie zabraknie także znacznej rozbudowy dwóch kategorii na blogu: Zdrowie&Uroda oraz dotyczącej Dzieci. I z całym przekonaniem będzie to ROK VIDEO w moim wykonaniu (czy wiecie, że tylko w samym roku 2018 obejrzeliście moje nagrania ponad 1 mln razy?!). Koniecznie subskrybujcie mój Youtube, czeka tu na Was wiele niespodzianek!

Wspólnym mianownikiem wszystkich postów, artykułów oraz video

będzie jednak jedno, zasadnicze przesłanie:

przedstawienie “krok po kroku”, że Wy także możecie ZROBIĆ TO SAMI!

Gotowi na kolejny rok z LadyoftheHouse?