Świecący obraz DIY

7
obraz serce
To co najbardziej zasmuca mnie o tej porze roku, to nagła ciemność którą zastajemy w naszych wnętrzach po schowaniu dekoracji świątecznych. W tym roku postanowiłam nie dać się nostalgii nadchodzącego poniedziałku „Blue Monday” i w trakcie pakowania wszystkich ozdób, zostawiłam kilka najciekawszych, które zainspirowały mnie do kolejnych dekoracji DIY.

 

obraz serce

 

Wykonanie tego niezwykle efektownego obrazu zajmuję nie więcej niż 15 minut. Dekoracja pasuje idealnie do sypialni, a także w zależności od kształtu jaki sobie wybierzemy do każdego innego pomieszczenia. W tym przypadku zdecydowałam się na serce, które stanowi motyw przewodni naszego domu.

 

obraz serce

 

POTRZEBUJEMY:

–   obraz z płótna dostępny w Empiku, koszt 20 zł

–   lampki świąteczne

–   ołówek

–   szablon

WYKONANIE:

Na tekturze rysujemy kształt serca (ważne aby było równe i proporcjonalne). Wycinamy i odrysowujemy na płótnie z wewnętrznej strony. Wybieramy lampki do 50 żarówek i nakłuwamy nimi kontury serca. Pozostałości łańcucha przyklejamy taśmą do ramki aby ustabilizować oświetlenie.

 

obraz serce

 

obraz serce

 

obraz serce

7 KOMENTARZE

  1. Rewelacyjny pomysł, ja jeszcze nie schowałam ozdób świątecznych i choinka jeszcze stoi bo tak ciężko rozstać się z rozświetlonym domem, dziękuję za inspiracje jak zrobić to łagodnie i w piękny sposób, a za chwilę walentynki świetny pretekst na rozświetlone serce

  2. Urocza ozdoba i niezwykły pomysł:) U mnie jeszcze wszystkie ozdoby nadal zdobią dom, nie mam serca ich schować:) Ale Twój pomysł na pewno wykorzystam, bo taka dekoracja może wisieć w domu przez okrągły rok!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here