Walentynki zbliżają się do nas wielkimi krokami. Bez względu na to jak zdecydujecie się spędzić ten wyjątkowy dzień: w romantycznej restauracji, w kinie, teatrze czy też w domu jedno jest pewne! Warto tego dnia szczególną wagę przyłożyć do naszego wyglądu.

Dlaczego? Wiedzą o tym najlepiej pary szczególnie z dłuższym stażem, mające okazję do oglądania siebie wzajemnie na co dzień i w różnych „okolicznościach”. Wszelkie rocznice, świeta i uroczystości stwarzają doskonały czas na przypomnienie jak cudownych mamy partnerów obok siebie. Kluczem do sukcesu na randkach jest w dużej mierze nasz wygląd, który pozwala czuć się pewnie i wyjątkowo/odświętnie. Często nasz wygląd sprowadzamy do dobrze leżącej na nas sukience, dopasowanej do nas fryzury czy makijażu, tymczasem to dłonie są wizytówką każdego człowieka! Muszą być odpowiednio nawilżone i zadbane. W kwestii paznokci ważne aby kolor był dopasowany do ogólnego look’u przy czym z okazji różnych okazji możemy pozwolić sobie na odrobinę fantazji.

Z okazji Walentynek zdecydowałam się na delikatny, metaliczny wzorek w postaci 3 serduszek. Wcześniej myślałam, że sztuka zdobienia zarezerwowana jest jedynie dla uzdolnionych manikiurzystek, tymczasem zajęło mi to niecałe 10 min:

1. Paznokcie pomalowałam lakierem hybrydowym Semilac Classic Nude 004 

2. Następnie na jeden z paznokci nałożyłam Top No Wipe (nie ma lepkiej konsystencji i po utwardzeniu nie wymaga przemywania)

3. Na top przy użyciu aplikatora wtarłam metaliczny pyłek Semi Flash

4. Kolejnym krokiem jest narysowanie wybranego zdobienia przy użyciu pędzelka i ponownie topu No Wipe (jeśli zdobienie przypadnie nam do gustu, warto zainwestować w profesjonalny pędzelek, który dzięki dobremu wyprofilowaniu, znacznie ułatwi nam wykonywanie wzorku)

5. Utwardzamy wzorek

6. Ostatnim etapem jest przemycie cleanerem. Tym sposobem tylko namalowany wzorek pozostaje w kolorze metalicznym Semi Flash. Takie czary;)

semilac-lakiery-hybrydowe
semilac-najmodniejsze-kolory
ladne-paznokcie
paznokcie-hybrydowe
zadbane-paznokcie
semilac-paznokcie-hybrydowe