Owsianka w słoiku-pomysł na śniadanie dla zabieganych

14
sloiki do picia
Poranki dla wielu z nas, to prawdziwe wyzwanie! Budzik, pośpiech, szybka kawa i strach przed kolejnym spóznieniem…Czasu, który rano płynie znacznie szybciej – nie da się zatrzymać. Znalazłam jednak sposób na pełnowartościowe śniadanie, które będzie zawsze na Was czekało, gotowe w lodówce. Doda Wam energii i pozwoli optymistycznie przywitać nadchodzący dzień.

Owsianka w słoiku – to idealny sposób na śniadanie dla zabieganych. Przygotowujemy ją wieczorem a rano wystarczy wrzucić do torebki i ruszyć w drogę!

Płatki owsiane – baza naszych słoików zawierają węglowodany złożone, które utrzymują odpowiedni poziom glukozy we krwi, dzięki czemu nasz organizm na długo tętni energią. Płatki mimo kaloryczności, zawierają dużą ilość błonnika co z kolei działa zbawiennie na naszą figurę.

Krótko mówiąc: owsianka stanowi idealny sposób na pełnowartościowe śniadanie!

OWSIANKA W SŁOIKU – PROPOZYCJA I

sloiki do picia

sloiki do picia

Do przygotowania owsianki wykorzystałam: świeże truskawki (mogą być mrożone bądz z powideł), które wraz z dodatkiem miodu zblendowałam na  mus, 4 łyżki płatków owsianych, mały jogurt naturalny, owoce kiwi.

OWSIANKA W SŁOIKU – PROPOZYCJA II

sloiki do picia

sloiki do picia

Do przygotowanie owsianki bananowej wykorzystałam: 4 łyżki płatków owsianych, mały jogurt naturalny, 1 duży banan, orzechy laskowe. Składniki układamy warstwami.

 

Mam nadzieję, że moje propozycje śniadaniowe umilą Wam odtąd wszystkie pracowite poranki!

ZACZNIJMY OD ŚNIADANIA….

14 KOMENTARZE

  1. O to cud – miód – ja się zajadam od 8 miesięcy owsianką i mlekiem owsianym i wcale mi się nie nudzi.
    Jak się u Ciebie zrobiło pięknie, dawno mnie nie było !
    Zapraszam na konkurs – rozdaję sukienki, może coś sobie wybierzesz? A niebawem będą i wiosenne, bo czyszczę magazyn.

    A.

  2. Gdzie zostały zakupione te słoiczki? Planuje sprowadzić dużą ilość ze stanów, wersji Pin, standardowej czyli 455 ml. może jest ktoś zainteresowany? Pozdrowionka 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here